Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
    Jack_Daniels

Russian mafiją ieško lyderio

Recommended Posts

5c4d8ff7e1343_atsisisti.png.5301bb7253173bef99b5e5415ac5869c.png

Esi patyręs mafijos sritį? Tai patekai būtent čia.

Taisyklės

• Nekopijuoti anketų nuo kito asmens.
    • Anketas gali pildyti visi, nėra skirtumo kiek metų.
    • Anketa rašyti šioje temoje apačioj.
    • Rašant anketa jokių keiksmažodžių.
    • Nekeisti spalvų bei šrifto ir dydžio.
    • Pildo tik tie kurie tikrai nori gauti šį postą.

Anketą

• Jūsų Vardas bei Pavarde:
    • Trumpai apie jus:
    • Kodėl norite šio direktoriaus:
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai:
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]:
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus:
    • Kokią mafijos misiją:
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio:
    • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Margis Liau, realiame gyvenime - Hubertas.
    • Trumpai apie jus: Taigi, su jumis sveikinasi Hubertas, tiesa gal labiau žinomas kaip Margis. Esu iš Kauno, esu paprastas vaikinukas, man yra 17-ika metų, Esu suprantantis, užjaučiantis, savotiškas "psihologas". Turbūt iš kitų nelabai turiu kuo išsiskirti. Šiuo metu mokausi, tačiau po mokslų yra dar daug laiko, tad nusprendžiau grįžti į tą samp'o rutiną ir bandyti kažką siekti šiame projekte. 
    • Kodėl norite šio direktoriaus: Esu vienas iš geriausių mafijų veteranų, todėl būtent noriu siekti būti mafiozu. Buvusiame projekte žaidžiau apytiksliai tris metus, ir būtent iš tų trijų metų apie du su puse praleidau būdamas mafiozu, todėl man nėra sunku kažka "naujo" konstruoti, mano taktikos mažai žinomas, todėl kiekviename grobime galiu naudoti vis kitą, gaila, jog serveris užrakintas ir negaliu tiksliai apžiūrėti šią mafiją. Taip pat turiu daug daug idėjų, kurios tikrai padėtų mano vadovavimui.
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: Pirmiausia tai idėjos, idėjų turiu daug, kitas dalykas daug veiksmo, pastovūs grobimai, dar vienas dalykas sąjungininkai - manau bent dar su viena mafija/gauja turėsime sąjungą, tiesa galbūt net daugiau, o su kitomis galbūt kariausime. Grobime privalėsiu turėti bent dvi taktikas, kadangi nežinosime kiek bus prisijungusių teisėsaugininkų. Tačiau nemanau, jog bus sunku nugalėti teisėsaugą.
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Naudosiu TeamSpeak'ą, žinoma jeigu toks yra, tačiau jeigu nebūtų, naudočiau serveryje telefoną, galbūt laikui einant apklausinėčiau per discordą ar dar kurnors, bet manau, jog bus teamspeak'as ir galėčiau ten apklausinėti. Atranka susidėtų iš dviejų dalių, pirma - teorija, taisyklės ir visa kita. Antra - praktika, šaudymas, reakcija. 
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Kaip ir minėjau esu mafijos veteranas, todėl man nėra sunku nugalėti teisėsaugą, na bet kokiu atvėju moku pralaimėti ir su tuo susitaikau. Turiu daug patirties vadovavime, o ypač nusikalstomoje pusėje. 
    • Kokią mafijos misiją: Žlugdyti teisėsaugą, kelti chaosą mieste. Kariauti/bendradarbiauti su kitomis mafijomis/gaujomis. Užsiimėti svarbias serveriui vietas ir prašyti išpirkos, reketuoti žaidėjus.
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Pagrindinis dalykas tai būtų grobimai, už tai gautume pinigus, o pinigus investuotume į gerus biznius, taip gautume narkotikus(jeigu yra sistema su narkotikais).

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Nezino_Masis, real life Lukas
    • Trumpai apie jus: esu Lukas man 14 metų labiau žinomas kaip lukošenka mėgstu krepšini ir labai juo duomiuosi esu iš Kražiai, Kelmės rajonas, Šiaulių apskritis
    • Kodėl norite šio direktoriaus: nes noriu dirbti mafijose ir jose labai duok igyti patirties
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: aktyviu ir gerai šaudančių gaujin iu
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: darysiu forume ir dc nes man pogestins dc arba žaidime iki stop
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus:
    • Kokią mafijos misiją: grobti banka , pd ofisa ir t.t kariauti prieš kita mafija
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: grobdamas banka , pd ofisa ir t.t.

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Sergey Mikhailov
    • Trumpai apie jus: Mano vardas Modestas, man yra 17 metų. Gyvenu Visagine, mokausi "Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre", šiuo metu, esu 11-oje klasėje, jeigu kažkam įdomu, mano specialybė - suvirintojas. Esu gana abipusiška (nemėgstu stoti į vieną pusę) ir skeptiška (visada pasitikslinu prieš pateikdamas nuosprendį) persona. Nemėgstu žmonių, kurie apsimeta tam tikros temos žinovais, bet neturi net menkiausio suvokimo, apie ką eina kalba. Taipogi esu gana nervingas asmuo. Ypatingai mėgstu pamąstymus bei diskusijas įvairiomis temomis. Pagrinde domiuosiu matematika bei fizika. Turiu gana platų anglų kalbos žodyną. Nesu pasikėlęs, bet ir nemėgstu tokių žmonių, esu paprastas, draugiškas, bendraujantis, malonus, būna momentų kai susinervuoju, tuomet tampu griežtas, na bet taip nutinka retai. Mėgstu juokauti, bendrauti su žmonėmis, stengiuosi su visais sutarti, bet visiems neįtiksi. Moku susibendrauti su bet kuria siela. Esu rimtas, atsakingas, draugiškas, drovus. Ko jau ko, ryžto man netrūksta. Komunikabilus, bendrauju su visais nesvarbu man kiek jiems metų ir kas jie tokie, visi man lygūs. Niekada nepasiduodu, būtent spaudimui, esu linksmas, moku išeiti iš sunkios situacijos, nemėgstu kenkėjų, apgavikų, melagių. Mėgstu tvarkingūmą, sąžinigumą, atidumą, teisybę. Esu atidus žmogus, tvarkingas, rūpestingas, komunikabilus, visuose veiklose visada esu aktyvus, mėgstu tvarkingus žmones. Niekada nekeliu balso ant vyresnio žmogaus už mane, nemėgstu kartoti tas pačias klaidas, visada pasitaisau iš senų padarytų klaidų. Mano charakteris yra lengvo lygio. Nemoku meluoti, o būtent pasiduoti. Šiaip, tai niekada nepasiduodu, paprastai čia ne mano. Taigi pradėsiu nuo savo vienos labiausiai erzinančios savybės, tai: Užsispyrimas. Aš esu velniškai užsispyręs. Jeigu aš sugalvojau ką nors daryti savaip, o ne taip kaip man sako, pavyzdžiui: mokytoja, aš vistiek darysiu savaip, nors su klaidom, bet darysiu... Kita mano blogoji savybė: tarkim, nerandu bendros temos su žmogumi, apie kuria galėtume kalbėti, pradedu tylėti ir klausau ką jis pasakoja, nebandau surasti bendros kalbos. Trečioji blogoji savybė: greitas užsidegimas. Tas mano "greitas užsidegimas" gali pasirodyti ar išsiskleisti daugeliu formų, pavyzdžiui, apšaukimu arba labai šaltu, be emocijų, pokalbiu.
    • Kodėl norite šio direktoriaus: Noriu būtent šitos mafijos lyderio posto, nes paskutiniu metu, pradėjau labai domėtis rusijos mafijomis, tarkim, esu jų fanas. Šio posto noriu, nes esu veiklos žmogus, turiu pora idėjų, kurias norėčiau įgyvendinti, taip pat, norėčiau tikrąją rusijos mafiją susieti su šio serverio mafija, tai yra, tie patys rangai, kiekvieno rango žmogus, turės tam tikras privilegijas ir t.t. Bent jau man, tai atrodo tikrai įdomu, tarkim, žemiausias rangas bus "Shestyorka", manau visi žinot, ką tai reiškia, o aukščiausias "Avtoritet" - naris turintis šį rangą, bus atsakingas už mažą narių grupę, kuri turės jo klausyti, jo grupės nariai bus vadinami "Patsany" ir "Brodyagi" ( tokiose grupėse bus po 2-3 narius, neskaičiuojant žmogaus, turinčio "Avtoriter" rangą. ) Čia trumpai apibūdinau mafiją, kad būtumėt suinterisuoti.
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: Kaip ir minėjau, bandyčiau sieti tikrąją rusijos mafiją su šio serverio mafija, su savimi atsineščiau neblogų idėjų, kurios manau, patiks visiems. Taip pat, kaip ir visi kandidatai, daug grobimų, veiksmo. Galiu pasakyti taip, kad į šią mafiją, bus nelengva patekti, tai pat, užsidirbti aukščiausius rangus, tačiau, kad būtų motyvacija siekti kitus rangus - kiekvienas rangas, turės tam tikras privilegijas, kaip ir minėjau aukščiau, aukščiausias rangas kurį galėsite pasiekti, bus "Avtoritet".
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Kaip sakiau, patekti bus nelengva. Atrankos bus įvairios, jeigu iki pilnos mafijos grupuotės truks 2-3 žmonių, padarysiu atranką serveryje, apklausiu trumpai ( ne raštu, teks kalbėti per Teamspeak. ), taip pat, jums teks įtikinti ne tik mane, bet ir kitus narius, kad norite ir kad esate vertas būti mūsų mafijoje. Taipogi, daryčiau atrankas forume, forume atrankos bus sunkesnės, manau, darydamas anketą, kažką sugalvočiau su "https://vocaroo.com/" svetaine, manau, tai bus lengviau tiek man, tiek pildantiems. ( pildantiems - tai užtruks mažiau laiko, nereiks daug rašyti; man - lengviau išsirinkti tinkamus narius į savo mafiją, pagal jų kalbos raišką bus galima suprasti, kaip jie nori pakliūti į mafiją ir ar žmogus yra subrendęs ir suvokiantis. )
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Nes turiu nemažai idėjų, visi sakys, kad "aš nesu išskirtinis, visi mes esame lygus", kiekvienas pildantysis turi parodyti, kuo yra geresnis ir yra vertas posto, negu kitas kandidatas, jeigu tikrai nori šio posto, turi įrodyti, kad būtent TU, esi to vertas. Taigi, esu žmogus labai iškalbingas, turiu neblogas idėjas, daug visko esu suplanavęs, esu labai užsidegęs gauti šios mafijos lyderį. Taipogi, galiu pažadėti, kad mano mafijoje, nebus nuobodu. Savo savybėmis turbūt nesiskiriu nuo kitų, tačiau, galiu pasakyti taip, kad mano idėjos, gali pranokti kitų kandidatų idėjas, tai pagrindinis bruožas, kodėl verta paimti būtent mane. 
    • Kokią mafijos misiją: Ši mafija užsiima pardavinėjimu nelegaliais dalykais, grobti, kovoti ir išlikti geriausiais - tai pagrindinis jos bruožas. Taipogi, nugalėti konkurentus bei nugalėti teisėsauga.
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Grobimai, kariavimai su kitomis mafijomis, siekimas tapti geriausiais, siekimas daug užsidirbti.
    • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Anketą

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Super_Saiyan
    • Trumpai apie jus: Esu 12-os metų vaikinukas, mano vardas Rokas esu draugiškas bei bendraujantis kilęs iš Šiaulių miesto, augęs prie kompiuterio su SAMP nuo 2016 metų. Būnu malonus, būnu piktas, mano charakteris yra gan unikalus. Tai nervuotas, tai draugiškas. Nekenčiu tų žmonių kurie įžeidinėja, atstovauju savo chebra, savo draugus, šeimą, giminęs. Gavus direktorių, tektu atstovauti ir mafija. Kai šneku, bandau parodyti asmeniui pagarba, jeigu tenka ką nors paaiškinti, stengiuosi įvairiais būdais tai paaiškinti. Mėgstu muziką, dažnai rusišką, kartais anglišką ir retkarčiais lietuvišką. Didžioji laiko mano gyvenimo dalis, skiriama kompiuteriui. Maždaug nuo 6-ių metų turiu savo kompiuterį. Esu subrendęs (Pusiau), kitaip negu mano bendraamžiai esu patyręs baisių dalykų, skurdas, palaima, euforija. Šiuo metu, viskas gerai, su finansais taip pat neblogai, tai elektros neišjunks :D .  O daugiau apie save neturiu ką papasakoti, nes pildau į direktorių, o ne į draugystę (turbūt).
    • Kodėl norite šio direktoriaus: Tiesiog, didžioji dalis mano SAMP žaidimo buvo nusikalstomų firmų pusėje, buvau ir teisėsaugoje, tačiau man tai nepatiko, treniruotės, griežti direktoriai - tai buvo neman. Nepakesdavau kai rėkdavo, kad atgrobtume gerai. Ir todėl būdavau nusikalstomoje pusėje, dėja ką aukščiausiai buvau pasiekęs buvo prižiūrėtojas. Man to neužteko, tačiau serveryje būdavo žymiai geresnių pretendentų kurie mane nurungdavo dvigubai. Tuomet pamasčiau, pereiti į mažesnį projektą, galbūt pavyks, todėl šiandien aš čia.
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: Būdamas mafijos lyderių, iškarto išsirinksiu sau tinkama pavaduotoją, kuris galėtu mane suprasti, ir pavaduoti kai reikėtu. Tuomet, sukurtume naujas temas, sugalvotume ką nors naujo. Dėja, kolkas nebuvau mafijoje šiame serveryje, tai nesusipažinau su komandomis, baze ir transportas. Manau, gavęs direktorių pirma dieną apsižiūrėsiu visas komandas, transporta, pabandysiu pasidaryti, ar surasti geros kokybės nuotraukų, jog galėčiau gražiai įliustruoti visas temas. Tačiau, pažadu jog pamatysime, kažką tokio, ko nesame mate, kaip šis serveris su tokiomis sistemomis.
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Visų pirma bus klausimynas, 10-15 klausimų, bei apklausa TeamSpeak programoje, jeigu žmogus praeis mano apklausa tvarkingai, tuo variantu jis pateks į mano mafiją, ir pradės nusiaubti miestelius. Jeigu nepateks, ir gailiai pranešiu jog jis nepateko, ir bandytu savo sėkme kitame darbe ar mafijoje, o galbūt suteikčiau antra šansą pasitaisyti ir praeiti apklausą. Bus atrankos tiek forume, tiek žaidime, jos bus planuojamos ir skelbiamos 24h iki atrankos pradžios, tačiau gali būti išimčių.
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Manyčiau todėl, jog esu jaunas, turiu šiektiek patirties nusikalstomoje pusėje, ir sukurčiau naujovių, jų šiuo metu nenoriu mynėti, nes manau, jog jeigu dar kas nors pildytų anketą, nusirašytu tai. Tai, galbūt dar palikime tai paslaptyje. Na ir, jog turiu kolkas daug laiko, būna 6-7 pamokos per dieną (Darbo dienomis), manau tai yra daug laisvo laiko.
    • Kokią mafijos misiją: Padaryti kuo daugiau veiksmo mieste, įveikti teisėsauga, gaminti ginklus, bei valdyti Las Venturas kazino reikaliukus.
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Darydamas įvairias veiklas, grobti pastatus, žmones ir kariavimas su teisėsauga, ir galbūt sąjunga su kitomis mafijomis, jog įveiktume teisėsauga.

Dalintis šį pranešimą

On 2019-01-27 at 13:18, Jack_Daniels said:

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Bumeris_Serioza
    • Trumpai apie jus: Sveiki, esu 15 metų jaunuolis Aironas kitaip Bumeris. Esu iš mažo miestelio Radviliškio,  mokinuosi 8-oj klasėje.Esu sportiškas megstu smagiai praleisti laiką  su žmonėmis kurie elgiasi taip kaip norėtu kad taipat elgčiaus su jais. Taigi po išsiskyrimo su panele nuspręndžiau padaryti tikrai labai ilga pertrauka ir gryžtį į samp'o veikla.
    • Kodėl norite šio direktoriaus: Esu strategiškas vaikinas, nes mokinaus labai daug iš ,,Šaulių'' Ir taip pogi šratiniuose karuose. Serveryje kuriame žaidžiau buvau gaujoje 2 metus ir po vienų metu tarnavimo buvo man pasiūlyta tapti gaujos vadų. Iš pradžiu bijojau kad kiti nariai manes nemėgs, tai po kekvienų grobimu bei ųžsiemimu paklausdavau ką jie mano ir ko norėtu kad kita karta butu vis geriau. Kekviena karta per visus grobimus bei užsiemimus gaudavau teigiamus atsiliepimus. Buvau pats nustebęs nes man buvo tik 14 metų o nariam budavo nuo 16 iki 18likos.
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai:  Jai gaučiau direktoriu, iškarto dirbčiau prie mafijos dizaino t.y Logotipo nes tikrai labai gerai kuriu dizainus. Kadangi esu labai aktyvūs bus ir grobimų (Nesakysiu kiek, kad teisėsauga nepultu džiaugtis ir nesužinotu ką mes darysim) Beabejo bus ir žmonių grobimai t.y surišimas, ikišimas į bagažine ir prašoma išperką. Aišku bus ir atlyginimai, priklausys nuo musų grobimu ir nuo narių darbo.
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Žmones rinksiu tikrai su protų ir subręndusius narius, nes tikrai noriu kad mafija butu labai stipri. Atrankos bus tiek žaidime tiek ,TeamSpeak' Programoje. Atrankoje į mafija bus tikrinama, šaudymo įgudžiai, bei taisyklės ir visa kita.
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Na per serverio testavima įprates esu komandas ir žinau kekvieną komanda ir žinau ką ji atlieka. Pagal mafijos komandas galima kovoti dėl verslų, grobtį žmones, išmušinėti skolas iš žmonių, galima surįšti žmogų ir idėti į bagažine. Žinau kaip pirkti material'lus ir bei kaip gaminami ginklai.
    • Kokią mafijos misiją:  Mafijos misiją butu, grobimai, puolamą teisėsauga, bendradarbiavimas su nelegalią veikla, ir kaip gi be sajungų. Su sąjungom daryčiau stipresnius puolimus bei didesnias veiklas.                             
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Pagrinde manau tai linksmas laikas. Manau su savo taktikom ir grobimais atneščiau tikrai gera pelną per grobimus. Pinigus įnvestuotume į ginklų gamyba bei į verslus.

Pildau į ,,Russian Mafia''

• Patinka 1
    • Yra kur tobulėti. 1

Dalintis šį pranešimą

Anketą 

• Jūsų Vardas bei Pavarde: Tiesiog_Kestas
    • Trumpai apie jus: Esu vardu Rimantas, serveryje būsiu matomas kaip Tiesiog_Kestas,man 16 metų mėgstu žaisti krepšini, stalo tenisą,tinklinį.Manoma turiu patirties šioje srityje ,esu buvęs direktoriumi serveriuose taigi man sekėsi gal neblogai,dariau veiklas ir visa kita.
    • Kodėl norite šio direktoriaus: Nes manau, kad kiekvienas žaidėjas turi išbandyti visko po biški ir norisi kuo daugiau patirties įvairioje veikloje. Noriu jėgas išbandyti vadovaujant mafijos gretoms ir pakelti į aukštumas. Niekada nesu buvęs panašios veiklos lyderiu, esu buvęs tik direktoriumi,gaujinių tai neteko pajusti mafijų gyvenimo , kaip jie pragyvena , ką jie užsidirba ir kaip viskas vyksta. Stengsiuos iš visų jėgų , kad tiek man tiek visiems mafijozams būtų tik geriau, man patinka nelegali veikla, kaip užimimai , grobimai , šaudymai , bėgiojimai nuo policijos pareigūnų vien dėl to norisi pretenduoti į šia vietą. žinoma gal ir neturiu tokios patirties kokios noretusi , bet aš labai greit mokausi ir esu gan supratingas , tai manau po neilgo laiko viską suvoksiu ir vadovausiu mafijai išmintingai. 
    • Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: Turbut atnešiu tai kas buvo seniau. Senaisiais laikais.
    • Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Gan paprastai, na dažniausiai tai bus forume, nes forume man lengvesnis darbas o serveryje dar lengviau, bet srw nemanau jog bus ten 30 online kai norėsiu atrankas vest.Tad rinksiu tarp forumo dažniausiai.
    • Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Nenuvertinu kitų pildančiųjų į šias pareigas, tačiau manau, kad esu tinkamiausias variantas į šias pareigas. Visų pirmiausia pas mane nėra išskirta, kad draugus gali praleisti prieš akis, o priešus ne. Pas mane visi yra lygus, o tuo labiau, ar visi žino, kas yra pažįstamas, tai ne tik, kad vieną kartą matei jį ar kalbėjaisi. To pas mane tikrai nėra. Pas mane visuomet būna tvarkingos, rišlios temos, griežtos, bet teisingos taisyklės.
    • Kokią mafijos misiją:  Grobti,šaudyti,užimti
    • Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Grobimų

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Important Information