Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
    Redas

Renkamas teamspeak 3 moderatorius

Recommended Posts

Labas visiems

Taisyklės

• Turėti garsiakalbi, bei mokėti juo elgtis.
    • Nemažiau kaip 14 metų.
    • Rašant anketą jokių keiksmažodžių.
    • Nekopijuoti temos.
    • Mokėti elgtis su teamspeak 3 moderatoriaus privilegijomis.
    • Pildo tik tie kurie nori tai apsiimti.

Anketa

• Vardas_Pavardė :
    • Kiek jums metų :
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi :
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius :
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį :
    • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

• Vardas_Pavardė : Aivaras_Toretto
    • Kiek jums metų : 14
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi : Taip
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : Teamspeak moderatorius prižiūri teamspeaką nuo keiksmų, įžeidžiančių vartotojų, ar šiaip ddoserių ar kenkėjų.
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį : Esu aktyvus teamspeake, Lukas tai žino per diena ten prabūnu apie 5h. Tai manau turėčiau susitvarkyti.

Dalintis šį pranešimą

Anketa

• Vardas_Pavardė : Just_Mode, Modestas.
    • Kiek jums metų : 14m.
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi : Taip, nėra nieko čia baisiai sunkaus.
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : TeampSpeak moderatorius prižiūri tvarką kiekviename kanale, aprūpina kanalus nuo pašalinių garsų, muzikos, mickrafono pašaliniu garsų. Neleidžia praslysti reklamoms, įžeidinėti vieną kitą, ne Bazarų* kanale. Tiesiog perrašysiu visas taisyklės trumpai - Netinkamas NickName, 2x ir kick'as. Pašaliniai garsai, 2h Ban'as. Reklama, visam laikui. Įžeidinėjimai, vienai valandai. Grasinimai, visam laikui. Record, dvėjoms valandos Ban'as. Apsimetinėjimas, keturioms valandoms Ban'as. Iš tikro nežinau ką dar parašyti jums, nes nematau sunkumų ir t.t.
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį : Na, nesu ne pėsčias vaikinas :D, moku susitvarkyti su tokiomis scituacijomis. Esu aktyvus, šalto charakterio, ne tiek jūsų TeamSpeak'o serverija, bet kai kuriose kitose, nes dabar nematau tikslo. Mėgstu praleisti visą laiką kalbėdamas, kad neprailgtu jis, tad esu užtikrintas, kad jūsų TeamSpeak, serverį aprūpinsiu tiek kiek galėsiu. Sėkmės kitiems kandidatams, ačių, kad perskaitei.

Dalintis šį pranešimą

Anketa

• Vardas_Pavardė : James_Bond
    • Kiek jums metų : 18
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi : Taip, moku.
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : Palaiko aktyvuma, neskleidžia negatyvo, tik pozityvą. Padeda kitiems jei prireikia pagalbos. Palaiko tvarką, jog nebūtų jokio platinimo, grasinimų. Privaloma laikytis visų bendrųjų Teamspeak taisyklių. 
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį : Kodėl, ogi todėl, jog esu prioritetingas asmuo, kuris į savo pareigas žiūri rimtai. Rimtumas priklauso nuo manęs ir kitų asmenų, kurie patys pasirenka, kaip būti teamspeak programoje, skelidžiant negatyvą ar pozityvą. Žadu kilti dar aukščiau nei moderatorius, parodysiu jog galiu būti moderatorius, prioretingas moderatorius. 

Dalintis šį pranešimą

• Vardas_Pavardė : Mapp_Anderson
    • Kiek jums metų : 20
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi : Taip
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : Prižiūri tvarką teamspeak'ę , padėda teamspeak vartotojams jei jiems iškyla bėdų.
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį : Manau užtenka paminėti šitas kriterijas ir viskas bus aišku - Aktyvumas / patirtis ( 10 metų ) / sąžiningumas / atsakingumas

Dalintis šį pranešimą

Anketa

• Vardas_Pavardė : Dzenkuja_Brat
    • Kiek jums metų : 16
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi :  Taip moku.
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : Prižiūri tvarką TS3 programoje, padeda TeamSpeak3 serverio naudotojams, koreguoja kanalus bei taisykles. 
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį : Šiaip nesu kažkuom išskirtinis asmuo, gal ir turiu geresnių privalumų tarkim mano aktyvumas nėra mažas, esu kultūringas, mėgstantis pavadovauti ir sugebu išlikti ramus. O šiaip nesakau kad turite rinktis mane, duodu patarimą atsirinkite du jūsų manymu tinkančius ir tiek.

Dalintis šį pranešimą

• Vardas_Pavardė : Black_Philips
    • Kiek jums metų : 18metų
    • Ar mokate elgtis su teamspeak 3 moderatoriumi : Žinoma moku.
    • Ką veikia teamspeak'e moderatorius : Prižiūri tvarką TS. Kickina kenkėjus, kurie pvz leidžia muzika, ne tam skirtam kanale. Kickina tuos kurie užsivadinę nepagal nick'ą serveryje Prižiūri kad nebūtu reklamuojami kiti serveriai ar panašiai. Padeda žmoniems kurie nesuprantą kaip naudotis Temspeak aplikacija
    • Kodėl būtent jus turime išrinkti, o ne kitą narį :. Na nėra tokio dalyko, kad turite išrinkti būtent mane. Ir ir kitų žaidėjų kurie gal verti to labiau, nei aš. viską nuspręsite jūs.

Dalintis šį pranešimą

Guest
    Ši tema yra užrakinta.

Important Information

Autorinės teisės.