Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
    Lukas'P

Nuomuonė apie projektą.

Recommended Posts

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Norėčiau paklausti ką manėte kai pirma kart išvydote projekta? Kai pirmuosius atnaujinimus ir t.t, bei koki turite dabar įspudį apie jį. Taigi lauksiu nuomuonės iš visų. Skelkite visa tiesa nes ir kritika padeda taisyti klaidas ir daugiau jų nedaryti!

• Patinka 1
    • Ačiū! 1

Dalintis šį pranešimą

Tai, visų pirma visur ieškojau tinkamo sau projekto, norėjosi kažko naujoviško su nematytomis sistemomis, niekada tokio projekto nerasdavau, visur būdavo taspats per tapatį, visur tie patys mapp darbai.. Ir kažkaip pražvelgiau pro supegames.lt ir pamačiau SanWood.lt pamaniau eilinis projektas jog po poros savaičių užsidarys bet paskui užėjas pažiurėjas mapp darbus, ir sistemas supratau jog radau ta ką ir ieškojau. Tikėkimės nenusivilsiu.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

• Tai mano nuomone.
    • Mano nuomone yra tokia, kad šis projektas matys ateitį. Tad tiesiog reik sulaukti starto ir kitų lankytojų.

Dalintis šį pranešimą

Gugi gang. Viskas prasidėjo su jūsų projektų, nuo vieno iš mano žaistu projekto pabaigos - End'o :(.  Pradžia nieko nežadėjo, nieko įspūdingo neieškojau, norėjau surasti projektą kuriame galėčiau praleisti gerai laiką su draugais, kuriame būtų verta pretenduoti į kas ką. Landžiojau po serverių aprašymus ieškojau bent serverio kuris turi forumą, apsilankydavau jose, žiūrėdavau kada paskutinį kartą atnaujintos būsenos, ar patys forumo, serverio žaidėjai aktyvus, ar verta jame žaisti. Ištikro ieškojimas neužtruko ilgai, kadangi Saito* kuriame jūs reklamuojate projektą, žaidėjai buvo nubalsavę labai daug balsų, kad projektas iš tikrųjų geras. Vos įžengęs į forumą, numečiau akys į atnaujinimus, sistemas. Jie, jos, tikrai buvo pupuliai ir patys nuostabiausi iš tų projektų kurie yra, buvę neseniai Start'ave. Balsuojame čia už projektą, visi! Dabar nuomonė visiškai nekinta, projektas tikrai matosi turintis ateitį, serverio žaidėjai, administracija bando sukelti forume aktyvumą, kurdami įvairias apklausas, nuomones, skaičiavimus (what next? Maybe games?xde). Prieš projekto Start'ą visi gali pasikelti pranešimų skaičių, užsidirbti. Tikrai didelis +R3pukas jums, hebrantai. Vienintelė klaida yra, kad delsiat su Start'ų, nes per šį laiką dauguma vistiek išsilakstys. Sėkmės tolimuose darbuose :x.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

2 minutes prieš, Just_Mode said:

Gugi gang. Viskas prasidėjo su jūsų projektų, nuo vieno iš mano žaistu projekto pabaigos - End'o :(.  Pradžia nieko nežadėjo, nieko įspūdingo neieškojau, norėjau surasti projektą kuriame galėčiau praleisti gerai laiką su draugais, kuriame būtų verta pretenduoti į kas ką. Landžiojau po serverių aprašymus ieškojau bent serverio kuris turi forumą, apsilankydavau jose, žiūrėdavau kada paskutinį kartą atnaujintos būsenos, ar patys forumo, serverio žaidėjai aktyvus, ar verta jame žaisti. Ištikro ieškojimas neužtruko ilgai, kadangi Saito* kuriame jūs reklamuojate projektą, žaidėjai buvo nubalsavę labai daug, kad projektas iš tikrųjų geras. Vos į žengęs į forumą, numečiau akys į atnaujinimus, sistemas. Jie, jos, tikrai buvo pupuliai ir patys nuostabiausi iš tų projektų kurie yra, buvę neseniai Start'ave. Balsuojame čia už projektą, visi! Dabar nuomonė visiškai nekinta, projektas tikrai matosi turintis ateitį, serverio žaidėjai, administracija bando sukelti forume aktyvumą, kurdami įvairias apklausas, nuomones, skaičiavimus (what next? Maybe games?xde). Prieš projekto Start'ą visi gali pasikelti pranešimų skaičių, užsidirbti. Tikrai didelis +R3pukas jums, hebrantai. Vienintelė klaida yra, kad delsiat su Start'ų, nes per šį laiką dauguma vistiek išsilakstys. Sėkmės tolimuose darbuose :x.

Dėl to tinklapio kur balsavimas tai tikrai balsų nemažai esame 2 vietoje iš role-play serverių. Aš taipogi kviečiu visus prabalsuoti ir pasiekti kartu 1-ąją vietą.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Taigi Hello Hello, pradėt galiu nuo gero vėliau žėsim kaip seksis. Taigi ką galiu pasakyt, jog kolkas projektas atrodo labai rimtas, tikrai puikiai atrodo sistemos, pati modifikacija. Einant toliau keista, nes pasigedau pora skilčių arba tiesiog aklas esu. Nematau blogų skilties, kas man yra labai prie širdies ir norėčiau parašyti keletą. Mačiau reklamos, bet aktyvių narių nelabai, taipogi kaip ir aktyvios komandos narių.  Projektas matosi turintis ateitį, bent kažkokią, taipogi yra pasikeitusi komandą nuo praeito karto. Tad siūlau idėti pora naujų forumo skilčiu ir bus pats laikas startuot.

giphy.gif

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

6 valandas prieš , Jeremy_White said:

Taigi Hello Hello, pradėt galiu nuo gero vėliau žėsim kaip seksis. Taigi ką galiu pasakyt, jog kolkas projektas atrodo labai rimtas, tikrai puikiai atrodo sistemos, pati modifikacija. Einant toliau keista, nes pasigedau pora skilčių arba tiesiog aklas esu. Nematau blogų skilties, kas man yra labai prie širdies ir norėčiau parašyti keletą. Mačiau reklamos, bet aktyvių narių nelabai, taipogi kaip ir aktyvios komandos narių.  Projektas matosi turintis ateitį, bent kažkokią, taipogi yra pasikeitusi komandą nuo praeito karto. Tad siūlau idėti pora naujų forumo skilčiu ir bus pats laikas startuot.

giphy.gif

Mmm, trūksta, tai parašyk į pm. kokių skilčių trūksta aš tuoj pat įdėsiu.

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Important Information

Autorinės teisės.