Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
    Redas

Renkamas direktorių prižiūrėtojas

Recommended Posts

Atranka į direktorių prižiūrėtoją atnaujinama lauksiu naujų kandidatų ir linkiu sekmės. Anketa ir visos taisyklės lieka tos pačios.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Kandidatas į direktorių prižiūrėtoja

Esu Kęstas(Kęstutis).Esu iš Panevėžio miesto, gyvenu ir augau jame. Man yra 18 metu. Laisvalaiki praleidžiu ivairiausiai. Dažniausiai važinėju su keturračiu, bunu prie kompiuterio. Domiuosi kodavimo sritimis, laisvu metu kaip ir minejau bunu prie kompiuterio, tad mokinuosi ivairiu kodavimu kalbu ir paciu kodavimu pagrindu. Be to neseniai sportavau Futbolo sporto šaka, bet padares dabar esu pertrauka, tai laisvu metu einu i sporto sale. Netempiant dideles gumos - pradesiu nuo bloguju savo savybiu, esu stipriai užsispyres, o iš jo ir ignoravimas. Taigi dabar prie geruju ir ka megstu veikti. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas. Megstu padeti žaidejams ivairiose situacijose, sugebantis dirbti dideleje komandoje žmoniu, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sažiningas, kantrus, moku laukti, bei pralaimeti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kurybingas, išrankus, ištvermingas, ryžtingas, didelio intelekto, gal net sakyciau mokantis motyvuoti žmones. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis nera nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, megstų nuodugniai ištirti situacija, iki smulkiausiu smulkmenu tai irodo jog esu smalsus.Pasirinkau ši projekta, nes manau jog šis projektas gali iškilti tarp tokiu kurie yra gan populiarus.DPKT arba kitaip direktorių prižiūrėtojas, nemanau, kad tik atlieka savo darbą TIK prižiūrint direktorius. TIKRAI NE! Visi žinome, kad šuo metu žaidėjai SA-MP'e yra tikras aukso gabalas, nes jau senokai atsirade tie GTA V multiplayer, FIVEM kurie db jau su savo roleplay serveriais dominuoja GTA. Taigi manau ne tik administratoriai bei savininkai turi rodyti įtakà žaidėjams. Visų pagrinde manau, kad tai direktoriai. O direktorius renka Direktorių prižiūrėtojas. Taigi kai būna rinkimai į direktorius tai DPKT turi būtinai atsižvelgti į anketą, eiti kalbėtis vienas su vienu ir pnš. Duodu pavyzdį : ateina žaidėjas, ir mato : /d [Policijos direktorius] Nemokėsiu jums tos išpirkos ir jūs eikit n*. Taigi žaidėjas iš karto rašys į chatą /q ir viskas. Dingo. Na baigiant apie direktorius, tai DPKT dar susitvarko su temomis ir prižiūri. Bet yra vienas ..bet.. Jeigu gauni DPKT tai tu gauni 3 level adminą tiesa? Tai ir kaip administratorius turi rodyti gerąją pavyzdį.Taip esu turejas tokias pareigas ir ne karta.Nenuvertinu kitu pildanciuju i šias pareigas, taciau manau, kad esu tinkamiausias variantas i šias pareigas. Visu pirmiausia pas mane nera išskirta, kad draugus gali praleisti prieš akis, o priešus ne. Pas mane visi yra lygus, o tuo labiau, ar visi žino, kas yra pažistamas, tai ne tik, kad viena karta matei ji ar kalbejaisi. To pas mane tikrai nera. Pas mane visuomet buna tvarkingos, rišlios temos, griežtos, bet teisingos taisykles, kuriu privalu laikytis direktoriams ir ju pavaduotojams. Turiu igaves nemažai patirties iš kitu projektu bunant prižiuretoju ar gavus pareigas. Kadangi projektas mane sudomino, o tai atsitinka ne kiekvienam projektui, bei patirties turiu užtektinai. Todel manau adminsitracijai neturetu kilti klausimu ka paskirti direktoriu prižiuretoju, mano manymu. Visko buna, taciau negaves pareigu tikrai nepalieku projekto ir nepridarau vargo administracijai. Šia tema kaip ir viska pasakiau, tik pamiršau pridurti, jog išsiskiriu tuo, kad pas mane yra begaline pagalba naujokams ir šansu suteikimas jiems, ivairi pagalba žaidejams ir administracijai. Pasiulymu, ideju siulymas administracijai, konkursu eiles, bei daug kitokiu veiklu. Mano manymu, aš esu vertas šiu pareigu, nes esu vienas iš geresniu kandidatu pildant i šias pareigas.

• Patinka 1
    • Ačiū! 1

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, mielieji "SanWood" nariai. Šiandien galu gale, nusprendžiau, kad sieksiu direktorių prižiūrėtojo rango, forume kadangi nesu niekuo blogesnis už šiuos du viršutinius kandidatus. Taigi, taigi mano vardas yra Modestas, man yra 15m., tačiau manau visą šią informaciją ir taip žinote ;p. Gyvenu Kretingoje ir lankau Kretingos Vydmantų gimnazija, kurioje mokausi 8 klasėje. Laisvalaikių, jei jo atsiranda, mėgstu mieliau pažaisti prie kompiuterio su draugais ar šiaip paprikolinti. Žinoma ne tik žaidimais gyvenu, bet ir prižiūriu savo gyvūnus, kurie gyvena kartu su manimi ;d bei pasvaidau į krepšinį su draugais arba vienas pats. Futbolas iš tikrųjų visai nedomina, o apie kitas šakas nenoriu plėstis. Gerųjų ir blogųjų savybių, kaip ir kiekvienas žmogus turiu, bet nenorėčiau apie jas išsiplėsti. Todėl aprašysiu apie kiekviena bent po 4, dalykus. Gerosios - užbaigiantis iki galo visus darbus, kaip ir kiekvienas siekiantis savojo užsibrėžto tikslo, atsakingas ir mano manimų svarbiausia - užbaigiantis darbą iki galo. Blogosios - mano manymų kartais atkreipiu per daug dėmesio į save, kartais prisitaikau prie tokių dalykų kurie iš tikrųjų man nepatinka, mėgstu per daug vadovauti, kai to nereikia ir priskirčiau, kad įsivaizduoju per daug negu galėsiu įgyvendinti. Galbūt kokiais kodavimais ar dar kuo, kaip viršutiniai veikėjai išsiskirti negaliu, tačiau motyvacijos ir jėgų šiam postui tikrai turiu.

Kažkur tikrai buvau aprašęs - Kodėl pasirinkau šį projektą? Galbūt pildant šiame projekte į pirmąjį direktorių, o galbūt šaukykloje, nebe pamenu. Todėl aprašysiu keliais "Suženklintas sąrašas", kad būtų jums lengviau suprasti ir nereikėtų skaityti vienoj pastraipoje. Parašysiu tik tai dėl ko iš tikrųjų rinkausi būtent šį projektą, todėl daug nesitikėkite.

• Unikalios sistemos, unikalus žemėlapio ir kitų sistemų, kodavimų darbai.
    • Nuobodumas žaisti didžiuliuose projektuose, kuriose tavęs niekas nevertina ir į tave žiūrėjimas, kaip į eilinę šiukšlę.
    • Surandant projektą per "GTATOP" ir užsukant į forumą, pamačiau, kad visos pareigos buvo laisvos ir į viską galėjai pretenduoti.
    • Visi savininkai buvo aktyvus ir atlikinėjo savo darbą, ne taip kaip dabar.
    • Turėjau ir turiu iki šiol vilčių, kad projektas pasieks didžiulį žaidėjų skaičių savo unikaliais darbais.
    • Rinkausi projektą kuriame galėsiu būti lygus, kaip ir kiekvienas, o šis toks ir yra.
    • Rinkausi projektą prie kurio galėčiau prisidėti būtent vasaros metų, kad turėčiau daugiau laisvo laiką.

Direktorių prižiūrėtojas - tai serverio pavaduotojų ir direktorių veiklų, darbų, užsiėmimų prižiūrėtojas.  Kuris visus direktorius išrenka ir prisiima visą atsakomybę ant savųjų pečių, o jų išrenkamus pavaduotojus patvirtina. Todėl šios pareigos atlieka gan svarbią dalią serveri ir šiomis pareigomis apsiimti gali tik rimtas veikėjas. O dabar viskas trumpai, ką šios pareigos atlieka - prižiūri atliekama pavaduotojų ir direktorių darbą, skelbia atrankas į reikalingų firmų direktorius, bosus ir t.t., kad neatsibostu eilinė rutina daro naudingus piniginius renginius ir kt., per kurios laimėjusi firmą gaus didesnę, ankstesnę algą, kontroliuoja temų užpildymą laiku, elgesį, priima firmai naudingus sprendimus prie to pačio - išrenka direktorius ir patvirtina pavaduotojus. Na ir žinoma ištikrina visus papeikimus, nusiskundimus, forume.

Žinoma. Šias pareigas turėjau kai dar išvis "Vaikutis" buvau kitose projektuose. Kuriose vilties, kad kažką jie pasieks nebuvo, nes projektas buvo viena kopija. O praneštų klaidų ir bandymas jų ištaisyti vedė vis prie blogesnio žaidimo malonumo. Metai vis didėjo ir didėja, todėl nuo tada esu žymiai pasikeitęs ir augant vis keisiuosi. Direktorių prižiūrėtojas tikrai nebuvo vienintelė pareiga, buvo ir direktoriai, pavaduotojai, pagrindinė administraciją, tačiau projektas nebuvo rimtas, bet kas juokinga iki dabar veikia su 0, žaidėjų per dieną ;P.

Į direktorių prižiūrėtoją pildau vėlgi dėl kelių punktu. (kaip, kam)

• Noriu pagaliau parodyti koks turi būti rimtas, aktyvus ir atsakingas direktorių prižiūrėtojas. Kokio jūs neturėjote.
    • Noriu pagaliau sutvarkyti kritinę situacija su direktoriais, kad atrankos vyksta iki dabar, o dar nei vienas nėra išrinktas.
    • Noriu pagaliau, kad užpildė žaidėjai į pareigas ir patys direktoriui nedingtu ilgam laikui, nežinia kur.
    • Noriu sukurti rimtą direktorių komandą, kuri būtų pati šauniausia ir atsakingiausia serveri iš kurios nesulaukčiau nusiskundimų.
    • Noriu sukurti gražias, tvarkingas direktorių ir pavaduotojų taisykles kuriose būtų viskąs aprašyta ir paminėta.
    • Galu gale, noriu, kad jūsų "DPKT" būtų aktyvus, komunikabilus ir adekvatus su kurio nekiltu problemų.

Iš tikrųjų dabar rašydamas nežinau net ką čia pridūrus. Galbūt tiesiog palinkėsiu sėkmės visiems kandidatams ir savininkui laikantys vairavimo teisęs. Ačiū, kad perskaitėte.

• Patinka 2
    • Ačiū! 1

Dalintis šį pranešimą

Visu pirma noriu jums prisistatyti ir papasakoti šiek tiek informacijos apie save.Esu Lukas. Šuo metu man yra 16 metų. Gyvenu Plungėje. Iš karto pasakau, kad nesistengsiu meluoti jog esu kažkoks tobulas ar dar kažkoks kitoks. Taigi esu kumunikabilus,savimi pasitikinti vaikinas. Visuomet stengiuosi padaryti savo pradėtus darbus iki galo, tačiau manau kaip ir kiekvienas tai nevisada gaunasi. Tačiau toks yra gyvenimas, ar ne taip? Į šį projektą užsukau visai netikėtai pakviestas Ganja_Neriukas. Nors ir viena karta mėginau patekti į šias pareigas kopijuodamas anketa, bet dabar jau ir pats nusprendžiau parašyti. Tad mėginu antra karta!

Laisvalaiki mėgstu turėti aktyvu ir judrų. Todėl dažnai savo laisva laiką su draugais leidžiu netoliese nuo namų esančioje krepšinio aikštelėje.Taip pat einu pabėgioti ar tiesiog užsuku į sporto klubą. Kadangi esu 9-tokas šiais nedidelis, bet svarbus labai testai. Todėl iki šiandienos savo laiko dali skyriau būtent pasiruošimas jiems. Tačiau kartais mėgstu ir tiesiog ramiai pasėdėti namuose, taip pailsinti nuo visos mane supančios aplinkos, štai neseniai atradau savo nauja hobį muziką, todėl kartais nuo karto pasiimu savo gitarą kuri stovi mano kambario kame ir pagroju po kelias valandas. Bet kaip ir ne per seniausiai  įsigijau naują auginti vokiečių aviganį. Todėl kartais pasigilinu į šią veislę ir dresūrą.

Pradžioje jau buvau užsiminęs apie save ir savo kelias savybes. O dabar šiek tiek plačiau apie tai. Taigi kaip jau minėjau esu kumunikabilus. O tuo man leidžia neabejoti tas, kad itin mėgstu bendrauti su visais aplinkiniais tiek pažystamais, tiek ką tik sutiktais žmonėmis. Greitai randu bendrą kalbą, o jei pokalbis kartais nesiriša labai gerai, stengiuosi surasti,kad menkiausių kabliukų. Taip pat minėjau, kad esu pasitikintis. Tai tiesa, juk vos tik užsiregistravau aš jau rašiau serverio savininkui, ar galiu kuo nors padėti.O taip yra dėlto, nes savimi pasitikiu ir tikiu, jog galiu pasiekti tai užsibrėžiau. Tačiau, kad ir kaip stengsiuosi sau užsibrėšti ribas, kurie reiktų neperžengti per anksti, kai tad dar nesu pasiruošęs. Kitaip sakant su kitais asmenimis tai tampa nesutarimų priežastimi, tačiau visuomet stengiuosi viską užglaistyti taikiai. O tai veda prie dar vienos mano savybės ir gal būt net vertybės, kuria stengiuosi vadovautis savo kasdieniam gyvenime - Taikumas. Labai mėgstu, kai viskas yra atliekama humaniškai. Nemėgstu kuomet reikia pyktis, šūkauti ar net muštis. Manau, kad kai visi išmoks susikalbėti ir suprasti vienas kitą visi taps žymiai laimingesni ir labiau išprusę.

Aišku aš nesu tobulas turiu ir blogų savybių. Visų pirmą esu didelis tinginys. Nuo pat mažumės (manau kaip ir visi) tingiu daryti tai, kas yra pavesta.Tačiau mano kitos vertybės man tiesiog liepia atlikti tai, kas man yra pavesta.Būtent todėl ir mėgstu save apkrauti kuo daugiau veiklos, nes kuo daugiau esu užimtas tuo mažiau laiko lieka tinginystei. Taip pat esu mėgstantis užmiršti įvarius dalykus, todėl reikia daug ką užsirašyti tam, kad prisiminčiau ką reikia padaryti.Tačiau didžiausia mano yda,mano manymu, yra ta, kad kartais per daug reikalauju iš kitų.

Mano nuomonė, esu vertas u-imti šias pareigas, nes atitinku tuos reikalavimus,kuriuos kelčiau pats rinkdamas asmenį šiam  postui. T.y. esu gan raštingas, iškalbus, gebu ir puikiai dėstau mintis rašant įvairius pranešimus  ar kitus dalykus. Gebu pritaikyti prie labai daug situacijų, taip pat suprantu, kaip reikia spręsti konfliktus ar nesutarimus. Be to mėgstu planuoti ir numatyti daug ką iš anksto, todėl išvengiu labai daug neapgalvotų ir kartais skaudžias pasekmes atnešančias veiksmų. Būtent dėl šių kelių paminėtų priežasčių,esu įsitikinęs, kad esu vienas iš tinkamiausių pretendentų šioje atrankoje. Jei jums kyla klausimas, kur mano aprašymas su visa mano esama patirtimi ir pasiekimais SA-MP pasaulyje, tai galiu Jums pasakyti tik tiek, kad nešvaistau laiko rašant viską,nes tai paprasčiausiai neturi prasmės. Esu tvirtai įsitikinęs, kad nesvarbu ar žmogus turi pasiekęs daug ką, ar galbūt yra naujokas, visa tai yra nesvarbu. Svarbiausia  žmoguje yra motyvacija ir užsidegimas dirbant savo darbą,o būtent to pas mane yra labai daug.

Atrankas vykdysiu paprastai, naudosiu laiško metodą, nes taip patikrinsiu žmogaus raštingumą ir mastysęną, gebėjimą tiksliai dėlioti mintis. O vėliau pokalbis, apklausa, kad dar labiau patikrinčiau jo pasirengimą užimti pareigas. Tiesa sakant  labai mėgstu, kai žmonės netik sugeba pateikti teiginį, tačiau jį ir argumentuoti ir pagrįsti. Todėl, kai  vyks atrankos į atsakingų frakcijų vadovų kėdes, stengsiuosi surengti viešus debetus. Kurių metu du ar keli geriausi pretendentai galės bendrauti ir diskutuoti bei pagrįsti savo nuomonę, kodėl būtent jie turi tapti frakcijos vadovu. Taip pat patikrinsiu žmonių gebėjimą argumentuoti bei išsakyti bei išklausyti savo varžovą. Žmonių Specialiai neskatinsiu pretenduoti į visus direktorius, mėgstu  ir noriu, kad žmonės patys pasirinktų savo sritį,  kurioje jie jaučiasi geriausiai.

#Evans

• Patinka 2
    • Ačiū! 1

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar