Jump to content
  • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
  • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

Nauja komanda   2020.03.27

Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
      • Lukas'P

Kaip kalbėti mūsų serveryje?   2020.04.07

Pažiūrėkite šias instrukcijas ir įvygdykite viską   
    ᴇᴀᴡᴋ ʀᴜssᴇʟʟ

Renkami nemokami serverio administratoriai

Rekomanduojami skelbimai

Sveiki ,esu naujasis Admin/Vip prižiūrėtojas , tad nieko nelaukęs skelbiu atranka į nemokamus administratorius.

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis:

2. Jūsų amžius:

3. Jūsų „discord“ kontaktai: 

4. Jūsų pristatymas:

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte:

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : 

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?:

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? :

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?:

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : 

Taisyklės pildantiems:

1. Atsakymus pildyti nekeičiant šrifto.
    2. Užpildžius paspausti rodyti ,kas redagavo per 10min
    3. Atsakymus rašyti orandžine arba žalia spalva.
    4. Turite būti pasiruošia priimti atsakomybę gavus nemokamą administratorių.
    5. Bus renkami 3 nemokami administratoriai.

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis: Hugo_Boss

2. Jūsų amžius: Šešiolika metų

3. Jūsų „discord“ kontaktai: .daVinči#8399

4. Jūsų pristatymas: Taigi esu Lukas man šešiolika metų gyvenu Kauno miete.Esu paprastas žmogus nemėgstu nusileisti, turiu savo nuomone apie viską susidaręs visada išsakau savo nuomonę jai kažkas pjauna tikrai atsakysiu ir netylėsiu. Na dar šeip esu toks kaip ir trolis pasakyčiau mėgstu nueiti ten „pasipizdavotis“ iš kitu, nu bet čia retas atvejis.  Šeip esu gan charizmatiška personą galiu prisitaikyti prie žmonių gan greitai manau, šeip dar esu linksmų plaučiu mėgstantis pasijuokti, na dar turiu ir jautresne puse, galiu žmogų užjausti ,bei padėti sunkiais momentais. Na manau užteks apie savo charakterį. Dabar papasakosiu apie savo pomėgius na manau kaip ir kiekvienas čia pildantis manau mėgsta žaidimus prie kompo , mėgstu žaisti slato tenisą ir norėčiau kažko pasiekti ties šuom sportų, šeip turiu daug pomėgiu tokiu kaip : kašis,fulė ir norėčiau mokėti žaisti stalo tenisą.... Šeip manau užteks apie mane.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Na turiu daug motyvacijos. Mane motyvuoja žaisti projekte tai: Tai jog šis projektas bus "RolePlay" stiliaus kadangi neesu žaidęs tokio pobudžio serveryje norisi pasiekti kažko, susitvarkyti savo reputacija ,kadangi kaip ir minėjau prisistatime mėgstu pabūti toks kaip ir "trolis" tai čia būvau užsukęs paprikolinti ir visi supanikavo ir verke kad susigadinęs reputacija... Bet manau tie kurie taip mano perdaug apsikrauna arba tiesiog pricipingi vaikai... Na nwm.. Dar mane motyvuoja tai kad dauguma mano bratišku čia žaidžia ir norisi su jais čia taip tiek žinomais tiek šeip apžiūrėti projekta.. Na tik tiek manau pakaks.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Tai asmuo kuris prižiūri projekto žaidėjus kad nenaudotu hacku, padaro žaidėjams šokiu tokiu eventu, padeda ties projekto klausimais.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Na realiai nelabai kisčiaus ,bet visada palaikyčiau ta puse kurioje įžvelgiu tiesa ,bei aišku jai žinau jis neklysta ir anąs asmuo tikrai yra padaręs kažka blogo.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Šeip norėčiau užiimti gaujų prižiūrėtoja kadangi šnekėjau su projekto įkurėju planuojama ateitį tai padaryti.. Tai visai trauktu šita poziciją.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?: Na be melo tai paflexinčiau pirma. (flexinčiau taip: /s Kam pagalbos) na ,kad pamatytu žaidėjai kad turiu administratoriu ir kt. Vėliau padečiau kuom tik galėčiau ir aišku prižiūrėčiau tvarka ar nieks nenaudoja hacku.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Pirmas palinkėjimas tau senelyzai išbuk čia ilgai, nepalik posto ,bei kad neprarastum motyvacijos būti šiam post'e. Palinkėjimas kitam staffui būtų... Na kaip ir Russeliui palinkėjau tai nepraraskit motyvacijos daryt tai ka da darot dabar.

Redaguota Hugo_Boss
    • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų slapyvardis: Jeff_Lucciano

2. Jūsų amžius: 16

3. Jūsų „discord“ kontaktai: Jeff'Lucciano#0863

4. Jūsų pristatymas: Sveiki, mano tikras vardas yra Domantas mane draugai mane draugai vadina Domka. Man yra šešiolika metu gyvenu Klaipėdoje mėgstu pažaisti krepšini. Krepšinis yra mano vienas iš mėgstamiausiu sporto šakų. Apie savo charakteris daug nerašysiu. Taigi pradėkime, esu linksmas, bendraujantis, padedantis žmonėms, nuoširdus, mėgstantis pajuokauti kaip sako paprikolinti su draugais, esu nuoširdus, nemėgstu pyktis bet jeigu patys pradeda tada ir aš pradedu. Su draugais mėgstame nueiti į DM serveri. Ten galime pasimokyti šaudyti, bei  linksmai praleisti laiką.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Mane šiame projekte motyvuoja labiausiai serverio įvairiausios sistemos. Bei kai kurie žaidėjai kurie mane pakvietė žaisti šiame projekte.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Asmuo kuris prižiūri serverio žaidėjus padeda bėdoje. Bei saugo serveri nuo kenkėjų. Bei turintis galimybe daryti įvairiausius renginius.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Pirmais pasiteiraučiau kitu administratorių kas čia įvyko, o poto galėtumėm bandyti spręsti konfliktą. Poto pažiūrėčiau kas pirmas pradėjo ta konfliktą poto sužinočiau kodėl jis sukėlė tą konfliktą. Ir taip gal kažkaip išspręs

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Na pirmais tai manau pasisveikinsiu su serverio žaidėjais. Poto skelbsiu ( /s [ ADMINISTRACIJA ] Reikia pagalbos, arba matote kenkėją praneškite /padmins )

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą? : Tau tai seniukas linkiu išlaikyti pareigas kuo ilgiau bei išrink geriausius administratorius. Mes visa laiką susitinkam discorde pašnekam ir praleidžiame linksmai laiką. Serverio komandos nariams, bei pagarbiems Savininkams tai linkiu išlaikyti serveri galinga bei aktyvu sėkite tuo kuo patys norite.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis: Pablo_Jamaica

ors 2. Jūsų amžius: 15

3. Jūsų „discord“ kontaktai: Gytux11#2514

4. Jūsų pristatymas: Sveiki, esu Gytis, mane draugai vadina Gyčiu, ir pnš. Man yra 15 metų, mėgstu krepšinį, fūle, tenisą, tinklinį, ir panašiai. Mano charakteris nėra išskirtinis, bet ir ne su visų charakteriais siejasi. Trumpai apie savo charakterį: Esu linksmas, draugiškas, drąsus, kūrybingas, darbštus, bendraujantis, nepavedantis, kai užeina, tai ir piktas. Apie save tiek, nenoriu per daug įsiplėsti.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Sumaniau atrasti kažką naujo, naujo kur galiu pasiekt daugiau nei noriu. Šis projektas mano manymu nėra "Šūdservis" taipogi ir žaidėjai nėra jau tokie ir blogi. Manau čia priprasiu, ir seksis gerai.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Administratorius yra asmuo, kuris gaudo "Čyterius" prižiūri žaidėjus, daro eventus, trumpai tarus, prižiūri tvarką serveryje.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Visų pirma paklausčiau kodėl jie pykstasi, mėginčiau Įsiaiškinti visą situacija, ir pakalbėčiau su jais. Gal kaip pavyktų išspręst konflikta.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Manau čia reikia pirmiausia priprasti prie serverio, ir tuomet galbūt atsiras dalis noro eiti tolimesnes pareigas.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?:  Manau pirmą pradėčiau tikrinti žmones ar jie nenaudoja čytų, bei prižiūrėčiau tvarką serveryje. Serveryje nebūtų galima keiktis, bei tyčia šaudyti į Naujokus.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Na, tai linkiu jums sėkmės postuose, bei lenkiu išdidžiai galva prieš jus.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis: Trey_Stevens

2. Jūsų amžius: 16

3. Jūsų „discord“ kontaktai: Turi mane drauguose.

4. Jūsų pristatymas: Lukas, 16 metų, mėgstu sportuoti, žaisti krepšinį, futbolą, tinklinį, kvadratą ir visokius kitus užsiėmimus. Mėgstu praleisti dienas su draugais ar šeima bei prie kompiuterio, esu draugiškas, bendraujantis, padedantis, atkaklus, kūrybingas, darbštus, linksmas ir sakyčiau gan drąsus. Pabendravęs suprasi ir taip koks žmogus esu ir nemanau kad nusivilsi.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Taigi į šį projektą užsiregistravau 2018 metais, Lapkričio 30. Mane sudomino pats pirmas atnaujinimas ir visada laukiau nuo to laiko starto bet kažkaip viskas buvo apsileidę ir kažkuria diena užėjau vėl į forumą ir pamačiau kad startas tai vėl dabar esu čia, tai noriu pasakyt tik tiek kad mane sudomino šio projekto sistemos.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Tas kuris prižiūri serverį nuo čyterių, padeda naujokams, rengia visokius event'us žaidėjams kad nereikėtu vien tik dirbt ar nebūtu nuobodu bei laimėtojas gauna prizų tai lengvas uždarbis pinigų jeigu laimi, prižiūri tiesiog tvarką serveryje.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Pirma paklausčiau dėl ko susipyko, o po to tiesiog bandyčiau juos nuramint kad susitaikytu ir nebesipyktu nes vis dėlto jie administratoriai/kolegos ir taip neturėtu elgtis.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Šiuo metu tai neįsivaizduoju bet manau unban prižiūrėtojų tikčiau būti kadangi nusimanau apie čytinimą.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?: Apsižiūrėčiau ar yra naujokų kuriems reikėtu pagalbos, reaguočiau į administratorių rašymą pagalbos, jei nebūtu naujokų kuriems reikėtu padėti tai apžiūrėčiau visus žaidėjus ar naudoja palengvinančias programas ar ne, po to gal kokį renginį sukurčiau žaidėjams ar kažkokios veiklos.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Sėkmės išrenkant tau administratorius, o administracijai tai linkiu sėkmingai startuoti.

Redaguota Trey_Stevens
    • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis:Gabokas_Kaza.

2. Jūsų amžius:19-ika metų.

3. Jūsų „discord“ kontaktai: Kaziukas#9329

4. Jūsų pristatymas:Sveikas ADMIN/VIP prižiūrėtojau Eawk_Russel ir visi kiti skaitantys mano anketa į nemokamą serverio administratoriu. Mano vardas Gabrielius, man yra 19-ika metų, esu iš Elektrėnų miesto. Laisvalaikiu žaidžiu tinklinį kuris dėja dabar yra nelegalus, po sunkių traumū tūrėjau atsisakyti profiosionaliai žaisti ledo ritulį, dabar tai labiau yra mano hobis be šių dviejų variantų mūsų mieste nelabai yra ką veikti. Serveryje esu žinomask aip Gabokas_Kaza šiuo slapyvardžiu žaidžiau ir kitiuose projektose.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte:Daugiausia motyvacijos man suteikia šaunus jaunas kolektyvas, bei unikalios serverio sistemos dėl kurių ir norisi pasilikti Sanwood.lt serveryje. 

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Manau tai vienas iš svarbiausių žaidėjų serveryje tvarkos atžvilgiu, jis nuolatos prižiūri tvarką serveryje atsižvelgia į žaidėjų skundus, stengiasi išlaikyti žaidėjų susižavėjimą serveriu.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?:Visada galimą kalbėtis jeigu žmogus yra pilnai subrendęs ir išprusęs. Jeigu nutiktu taip, kad susikalbėti nepavyktu tektu kreiptis pagalbos pas administratorių prižiūrėtoją.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? :Pareigas galėčiau užimti visas man skirtas, bet prašant jas pasakyti aš negaliu nusitaikyti tiksliai tiesiog žinau, kad pilnai galėčiau būtį sanwood.lt komandos dalis.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?:Žinoma platesnis susipažinimas su serverio komandą, bei būtinos pagalbos suteikimas serverio žaidėjams.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Noriu palinkėti visiems mums sėkmingo serverio starto.

Redaguota Gabokas_Kaza

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis: Sierra_Leone

2. Jūsų amžius: 19 metų.

3. Jūsų „discord“ kontaktai:  Dar neturiu, susikūręs būtinai parašysiu. 

4. Jūsų pristatymas: Na tai esu Faustas 19metų jaunuolis. Esu atkaklus ir niekada nepasiduodu, kad ir kokia sunki kliūtis man prieš akis. Visada žinau ką kalbu, atsakau už pasakytus žodžius ir jų laikausi. Taip pat esu bendraujantis ir aktyvus. Žmogus esu toks kurį sunkiai palauši psichologiškai. Dažnai bandau rodyti pavyzdį kitiems žmonėms žinoma gerajį, o ne blogajį. Nemėgstu piknaudžiauti ar kenkti kitiems, nes tai žemas lygis.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte:  Motyvuoti dar niekas nemotyvavo, pamačiau projekto aprašymą, užsiregistravau ir žiūrėsim kaip žaisis. 

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? :  Administratorius tai tas žmogus kuris prižiūri serverį nuo kenkėju, padeda naujokas, bei paprastiems žmonėms kilusiais klausimais.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Niekaip nespręsčiau, nes nesikišu į tokius dalykus.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Administratoriaus pareigas.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?:  Pirmieji veiksmai būtų, tai padėti serverio naujokams.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai :  Sekmės su projektu ir su serverio startu. :)

Redaguota Sierra_Leone

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis: Frank_Scalice.

2. Jūsų amžius: 18 metų.

3. Jūsų „discord“ kontaktai: rolandas#3473

4. Jūsų pristatymas: Esu vardu Rolandas, šiuo metu man 18 metų. Esu abiturientas, tad šiais metais dar vis liko šiek tiek laiko mokslams ir laisvalaikiui, kurį praleidžiu su draugais arba prie kompiuterio. Kalbant apie SAMP praeitį, tai teko žaisti įvairiuose projektuose, nuo stambių iki besikuriančių, smulkių. Visada domino siekti kuo daugiau iš savęs išspaudžiant viską, tad nenuostabu, jog nekartą teko užimti darbo valdžios pareigas, tapti įvairaus pobūdžio prižiūrėtoju. Smulkiuose projektuose smagu realizuoti save, kadangi tai šansas atsineštą patirtį perduoti kitiems ir be to prisidėti prie plėtros siekiant įsitvirtinti Lietuvos rinkoje. Tad pirminiai mano siekiai prisidėti prie projekto savo patirtimi ir žiniomis bei taip stengtis žaidimą padaryti kuo kokybiškesnį ir akį traukiantį žaidėjams.

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Pirmiausiai tai serveris tarsi naujo vėjo gūsis Lietuvos rinkoje. Visų pirma kaip ir visi čia esantys žaidėjai nori viską pradėti iš naujo, tad nesu išimtis ir aš. Kur jau savo žymę palikau, ten palikau, dabar atėjo laikas atsineštą patirtį dalintis su kitais. Pagrindinis motyvacinis šaltinis yra tai siekis prisidėti prie serverio plėtros, tvarkos bei apskritai įsitvirtinimo ir geros pradžios, kuri daug ką lemia ateityje. Pagr. administracijai trūksta motyvuotų ir apskritai patikimų žmonių, tad manau galiu teigti, jog tokio žmogaus anketą skaitote dabar, o motyvacija atsiranda vis su tuo, jog serveris vis labiau geba ne tik egzistuoti, o ir augti.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Administratorius - serverio prižiūrėtojas, atsakingas už elementarius dalykus: tvarkos priežiūra, nelegalias programas naudojančių žaidėjų mažinimas serveryje, apeliacijų priežiūra, informacijos pateikimas ir suteikimas serverio žaidėjams, ypač aktualu naujokams. Taip pat, administratorius tarsi dešinioji ranka administracijai, visada yra sietinas bendradarbiavimu su visa komanda bei serverio žaidėjais. REAGAVIMAs - KOMUNIKAVIMAS - PADĖJIMAS.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?: Pirmiausiai, tai komandoje yra svarbu rasti kompromisą, tad spręsti konfliktus visada padeda dviejų pusių išklausymas ir bendras visos komandos sprendimo priėmimas, bendrumas ir darbas komandoje yra ta savybė, kurios pasigendama šiandieniniuose projektuose, kuriuose svarbu išlikti vienu kumščiu siekiant įveikti įvairius iškilusius nesutarimus ir problemas.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Gebu dirbti tiek forumo platformoje, tiek žaidime, tad kalbant apie administratoriaus pareigybes galėčiau prižiūrėti įvairių apeliacijų pateikimo anketas taip pat, esu patyręs CHEAT sferoje, tad nepabijočiau dirbti būtent su tokio pobūdžio darbu, priežiūra serveryje ir panašiose sferose. Tad kaip ir minėjau esu universalus ir gebu dirbti su įvairaus pobūdžio informacija.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?: Pirmiausiai tai koncentruota pagalba žaidime, ypač orientuojamasi į naujokus, kurių šiuo metu manau bus sulauktas nemažas kiekis, sekantis aspektas, įsiliejimas į pačią komandos sudėti, kur siekčiau bendrumo ir tiesiog pritapimo prie darbo specifikos, sekantis aspektas, tai priežiūra tų sferų, už kurias būčiau atsakingas.

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Po starto, svarbu žiūrėti į priekį, tad ištvermės, ryžto ir gero bei nuoširdaus darbo.

Pagarbiai F. Scalice 2020.04.10.

Redaguota Frank_Scalice

Dalintis šį pranešimą

• ADMIN/VIP Prižiūrėtojas
    • 5e768fe1e4936_pri-2.png.b709eef6264db7a7
    •  12
    • 7 pranešimų

Sveiki ,esu naujasis Admin/Vip prižiūrėtojas , tad nieko nelaukęs skelbiu atranka į nemokamus administratorius.

Anketa.

1. Jūsų slapyvardis: Tom_Scarlet

2. Jūsų amžius: 13m

3. Jūsų „discord“ kontaktai: qms#9035

4. Jūsų pristatymas: Sveiki esu Tomas man 13 metu kolkas mokausi ir ilgą laiką praleidčžiu prie kompiuteriniu žaidimu :)

5. Jūsų motyvacija, kas Jus motyvuoja žaisti Sanwood.lt projekte: Turbūt įneščiau daug teigiamų emocijų, pagalbos, teisingumo.

6. Jūsų nuomone, kas yra Administratorius? : Administratorius yra tas kuris prižiuri tvarka kai reikia padėda miestelio gyventojams.

7. Jūsų nuomone, kaip spręstumėte tarp administratorių kylančius konfliktus?:Komandoje reikia rasti tapačią kalbą ir susikalbėti. Vėliau išnyks bėdos.

8. Jūsų nuomone, kokias pareigas galėtumėte užimti ateityje sanwood.lt komandoje? : Na tikrai nepasakysiu bet pateksiu į čia tai tikrai busiu labai laimingas ir stengsiuos kuo geriau.

9. Jūsų nuomone, kokie būtų Jūsų pirmi veiksmai patekus į administratorių komandą?: Tai turbūt laikyti tvarką, draugiškumą, aktyvumą..

10.  Jūsų palinkėjimas man bei administracijai : Jai dirbčiau su jumis būtu labai didėlė garbė ir tikiuosi kad surasime tinkama kalba ;)

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Important Information

Autorinės teisės.