Jump to content
  • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
  • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

Nauja komanda   2020.03.27

Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
      • Lukas'P

Kaip kalbėti mūsų serveryje?   2020.04.07

Pažiūrėkite šias instrukcijas ir įvygdykite viską   
    Lukas'P

Naujasis Admin/vip prižiūrėtojas!

Rekomanduojami skelbimai

Sveiki sanwood.lt nariai pristatau analizę į admin/vip prižiūrėtojo pareigas !

Pradėkime nuo Hugo Boss Sveikas, Lukai pradėsiu nuo to, kad anketa nebuvo bloga, bet man nepatiko, kad rašei daug nereikalingų dalykų taip ją užteršdamas. Na bet kas labiausiai užgavo tai visai ne anketa, o tavo bendravimas discord platformoje labai nemalonu kartais net buvo klausyt ir manau, kad tokiom pareigoms atstovaujančiam asmeniui nedera taip elgtis todėl ši kartą atleisk, bet ne.

Lucas_Weed - Na tavo anketa man patiko parašei nemažai ir joje buvo nemažai esmės tiesą sakant ilgai rinkausi prižiūrėtoją ir buvai rimčiausių saraše, bet pirmas dalykas nesilaikei taisyklių, kad nuo 15 metų na bet gerai į tai tarkime nežiūrim, bet taip pat nepatiko, kad bandei kovoti už tai, kad parašyti daugiau žodžiu nors Life_Sad sakė juk ne tame esmė.. Na žodžiu aš manau kolkas tau reikia laiko, kad suprasti tokius dalykus ir tuomet tikrai būsi puikus kandidatas sekmės!

Taigi apie Eawk RussellLabai džiaugiuosi, kad pasirinkai mūsų projekta ir anketa tavo tiesiog puiki labai džiaugiuosi, kad užpildei nes iki tavo anketos buvo dar sunkiau apsisręsti. Taigi keleta persiskaičius visų anketas supratau sau asmeniškai, juk tavo anketa viena iš paprastesnių, bet su ją sugebėjai įtikinti, kad esi išties atsakingas, rimtas galintis atlikti šias pareigas persona. Tai sveikinu tave su Admin/Vip prižiūrėtojo pareigomis ir labai tikiuosi, kad nenuvilsi manęs būtinai ateik į discord per 24valandas susitvarkyk skiltis kitu atveju pareigos pereina 2-jai vietai :) 

Tiesiog Kestas - Na daug pasakyti negaliu tiesiog tavo anketoje nepamačiau to ryžto tapti prižiūrėtoju ir manau tikrai galėtum geriau bet kažkaip šį kartą nelabai pasistengei pagal mane.. Ypač nepatiko tavo pasiūlymas pašalinti vip prižiūrėjima kadangi turi suprasti juk tai labai svarbu nes jie gali skelbti viešus skelbimus, o tai jau pirmiausia gali pakenkti projektui su reklamomis arba teršimu ! Todėl manau kitą karta reikia labiau viską apgalvoti ir tikrai viskas gautusi neblogai!

Mark Polo - Sveikas, Mantai kol buvo pirmos 3 anketos buvai tikrai pagrindinis kandidatas, bet labai koja pakišo tavo aktyvumas aš tave pilnai suprantu, kad pas tave tarkime darbas ir asmeninis gyvenimas, bet šioms pareigoms reikia aktyvesnio žmogaus kadangi administratoriai dažniausiai bus prisijungę ir tai reikalauja nemažai priežiūros, o šiaip tavo anketa tikrai esu patenkintas užimi 2 vietą, tad jeigu Eawk Russell nepavyks susidoroti su pareigomis jas užimsi tu! 

Pagarbiai sanwood.lt administracija

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Sveikinu naująjį Admin/Vip prižiūrėtoją!

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Sveikinimai, sėkmės pareigose. :) 

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar