Jump to content
  • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
  • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

Nauja komanda   2020.03.27

Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
      • Lukas'P

Kaip kalbėti mūsų serveryje?   2020.04.07

Pažiūrėkite šias instrukcijas ir įvygdykite viską   
    Lukas'P

Atranka į Admin/vip prižiūrėtoją

Rekomanduojami skelbimai

LiSFrdE.png.22b531b69546200c91a0d6cedae82dee.png

Tai gi artėjant prie starto, reik rinkti prižiūrėtojus, tad šis bus pirmas, tad sėkmės pildantiems.  Jau modifikacijos darbu liko tikrai nelabai daug ir greitai planuosime starto datą. Bet labai norime surinkti daugiau aktyvumo forume prieš startuojant serverį, todėl darome atrankas, kad būtų jums veiklos. Taigi labai lauksime jūsų anketų nes norime išrinkti patikimą, bei draugiška kolektyvą. Bėje būtų malonu jeigu pakviestumėte savo draugus prisijungti prie serverio, taip padėsite projektui greičiau startuoti. !

Informacija

Rašyti suprantamai bei aiškiai.

Amžiaus minimali ribą nuo 15 metų.

Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalbą.

Administratorių, bei VIP narių prižiūrėtojas turi mokėti bendrauti su žaidėjais, bei mokėti atlikti savo pareigas

Tiesiog šioje temoje parašykite pranešimą laisva forma (CV) kuriame turi būti paminėta.

Anketa

Pristatymas trumpas (amžius, vardas, pomėgiai ir visa kitą).

Kodėl pasirinkote būtent sanwood.lt projektą, o ne didžiuosius SA-MP projektus.

Ką atlieką šios pareigos.

Ar turėjote nors kartą šias pareigas.

Parašyti kodėl pildote į administratoriu/vip  pareigas.

Ir kažką gali parašyti kas mums būtų svarbų sužinot.

Pildo tie kurie tikrai yra pasiruošę gauti šias pareigas.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

2adcbbd7303aa77c8fd037f9d8638271278.jpg        

Laba diena www.sanwood.lt projekto lankytojai, bei administracija. Tikriausiai, kaip jau supratote nusprendžiau kandidatuoti į šio projekto admin, bei vip prižiūrėtojo pareigas. Šiame laiške pasistengsiu kiek galima daugiau aprašyti save, išdėstyti savo idėjas, pateikti argumentus, kodėl būtent mane tūrėtumėte pasirinkti.

P R I S I S T A T Y M A S

Tikrasis mano vardas yra Mantas, šiuo metu man yra 18 metų. Baiginėju 12-tą klasę, bei dirbu. Šiam projekte žaidžiu pasivadinęs slapyvardžiu Marko Polo. Esu vienas iš tų žmonių kuriems yra sunku kalbėti apie save tik geru dalykus, kadangi esu labai savikritiškas. Tačiau esu didelis perfekcionistas, visada noriu, jog tai ką darau – būtų idealu, galiu perdaryti visą darbą, dėl menkiausių smulkmenų. Taip pat, laikau save ekstravertu - mėgstu naujas pažintis, bendrauti su žmonėmis, jiems padėti. Visada viską darau laiku, niekada nevėluoju. Esu toks pats žmogus kaip ir visi kiti ir manau jog visi klystame. Kaip sakoma „ne klysta tik tas, kuris nieko nedaro“. Esu linkęs visada suteikti žmogui šansą pasitaisyti, ne esu tas kuris dėl menkiausios klaidos gali nuteisti žmogų. Manau, jog būtent ši savybė yra ir pliusas ir minusas šiame sąraše, kadangi dažnai suteikdamas kažkam antrą šansą – nusiviliu tuo žmogumi, kadangi niekas nepasikeičia, o aš per tai sugaižtu daug laiko. Šiame pasaulyje yra nemažai žmonių kurie bijo bandyti kažką naujo, aš tikrai toks ne esu. Jei yra galimybė, visada stengiuosi eksperimentuoti, bandyti naujus dalykus, kadangi manau, jog nepabandęs niekada gali ir nesužinoti. Tačiau turiu vieną labai didelį minusą savyje, kurio stengiuosi atsikratyti. Esu labai azartiškas žmogus, dažnai mėgstu rizikuoti. Tačiau kaip ir minėjau stengiuosi kuo greičiau atsikartyti šios savybės.

P R I Ž I Ū R Ė T O J A S

Šį žaidimą pradėjau žaisti 2011 metų vasarą ( greitai bus 9 metai). Per šį laikotarpį mačiau daug įvairių projektų, vienuose užsibūdavau ilgiau, kituose ne. Šis projektas mano akį patraukė dėl savo sistemų kurių dar ne buvo tekę matyti kitur, užėjęs į forumą pastebėjau, jog administracija nuoširdžiai stengiasi sukurti kuo geresnį projektą, taip pat ieškojau visiškai naujo projekto, kuriame galėčiau pradėti viską nuo 0. Per šį laikotarpį SAMP pasaulyje teko užimti įvairias pareigas, buvau tiek firmų valdžioje, serverio komandoje, stipriai dalyvavau gaujų judėjime. Taip pat teko būti ir ADMIN, bei VIP prižiūrėtoju, viename iki šiol populiariame serveryje, negalėčiau tiksliai pasakyti kaip man sekėsi, nes tai buvo senai ir ne viską taip gerai pamenu jau. Bet galiu pasakyti tik vieną – su savo pareigomis susitvarkiau, be didelių problemų.

Kodėl pasirinkau būtent šias pareigas? Tiesą pasakius mane visada domino ir domina direktorių prižiūrėtojo pareigos, kadangi man tai yra įdomiausios pareigos ir jas atlikdamas aš gaunu tokį malonumą, kurio negaunu niekur kitur. Tačiau, manau, jog patys suprantate mane. Mokausi 12-oje klasėje, egzaminai jau ant nosies, reikia galvoti ne tik apie SAMP žaidimą, bet ir apie savo asmeninę ateitį realiame gyvenime. O aš manau, jog šios pareigos reikalauja šiek tiek mažiau atsakomybės, bei laiko ir puikiai tiktų mano situacijoje. Be viso šito kaip ir minėjau ADMIN, bei VIP prižiūrėtoju esu buvęs labai senai, dėl to norėčiau prisiminti senus laikus < juokiuosi >.

Iš tiesų, bent jau aš asmeniškai, labai laukiu šio serverio starto. Taip pat noriu prisidėti ir prie jo gerovės. Manau, jog šis postas, man puikiai leistų tai padaryti, tuo pačiu ir būtų puiki pradžia kylant toliau karjeros laiptais. Manau, jog tiek pakanka, jei kažkas norėsite sužinoti plačiau – klauskite, atsakysiu su malonumu.

Redaguota Marko_Polo
    552 žodžiai.
    • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Prisistatymas:

Esu Kęstas(Kęstutis).Esu iš Panevėžio miesto, gyvenu ir augau jame. Man yra 20 metu. Laisvalaiki praleidžiu įvairiausiai. Dažniausiai važinėju su keturračiu, būnu prie kompiuterio. Domiuosi kodavimo sritimis, laisvu metu kaip ir minėjau būnu prie kompiuterio, tad mokinuosi įvairiu kodavimu kalbu ir pačiu kodavimu pagrindu. Netempiant dideles gumos - pradėsiu nuo blogųjų savo savybių, esu stipriai užsispyręs, o iš jo ir ignoravimas. Taigi dabar prie gerųjų ir ką mėgstu veikti. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebantis dirbti didelėje komandoje žmoniu, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kūrybingas, išrankus, ištvermingas, ryžtingas. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis nėra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, mėgstu nuodugniai ištirti situacija, iki smulkiausiu smulkmenų tai įrodo jog esu smalsus.

Projektas:

Pasirinkau ši projektą, nes manau jog šis projektas gali iškilti tarp tokiu kurie yra gan populiarus.

Prižiūrėtojas:

Admin/Vip Prižiūrėtojas arba kitaip sutrumpintai "AVP" jo pareigos yra gan atsakingos, nes jis prižiūri gan svarbius žaidėjus ypač tie kurie administratoriai,nes administratoriai gali pakenkti serveriui ir galbūt programai "Discord"(Jeigu bus dar :D) ir dar viena dalyką pridursiu, ir +- pasiūlymas čia bus. Panaikinti AV prižiūrėtojui prižiūrėjimą vip, kadangi vip nieką negali beveik, tai gali administratoriai(1-3lvl) prižiūrėti prie to pačio su žaidėjais ten.

Taip esu turėjęs tokias pareigas.

Taigi manau esu vertas šių pareigų, nes esu atsakingas ir sąžiningas. Tikrai nemėgstu girtis, bet manau žmogus neturi laikyti savęs visiškam dugne. Kiekvienas save gerbiantis žmogus privalo pilnai pasitikėti savimi ir gyvenime turėti užsibrėžtus tikslus.

Dalintis šį pranešimą

PRISISTATYMAS
    ★ NORIU IŠKARTO PAMINĖTI, MAN YRA 14 METŲ, BET NEMANAU TAI BUS PROBLEMA, KADANGI MASTYMAS YRA BRANDUS IR BALSAS BRANDUS ★
    Jei klius amžius, vistiek nieko neprarandu, bent buvo pabandyta. Geros likusios dienos.
    ► Sveiki, mano vardas yra Vakaris, man yra 14 metų, gyvenime nelabai daug užsiemimų turiu, lankau regbi,mokinuosi,padedu tėvams, o laisvalaikiu einu pasibūti lauke su draugais, žaidžiu SA-MP, domiuosi SA-MP bendruomene, domiuosiu scriptinimu(t.y - Kodavimas), padedu kitiem bendruomenės dalyviams, bendrauju su draugais, bendrauju šito projekto discord grupėje.

► Mano apibūdinimas yra - Linksmas, bet kai reikia tampa rimtas. Griežtas, bet suprantantis. Geležinių nervų, bet kai nutrūksta tai išlieju viskas kas susikaupė. Aš mėgstu bendrauti su žmonėmis, esu labai komunikabilus, protingas, kantrus, mandagus.

MANO SĄVOKA APIE PRIŽIŪRĖTOJO PAREIGAS
    ★ KALBU IŠ SAVO PATIRTIES, NENORIU KAD KAŽKAIP KITAIP SUPRASTUMETE ★
    Apie savo patirtį projektuose galiu pasakyti plačiau tarp forumo AŽ.

► Na, projekto prižiūrėtojas yra atsakingas už projekto tvarką, veiklą jame. Jis yra būtinas kadangi turi būti serveryje balansas tarp žaidėju, jei žaidėjai darys ką tik užsinorėje, nebus balanso serveryje ir serveris sugrius, taps neįdomu žaisti serverio žaidėjam ir jie atsibaidys.

MANO PATIRTIS TARP SA-MP PROJEKTŲ
    ★ NESENIAI BUVAU PALIKĘS SA-MP TODĖL KALBĖSIU APIE TAI KAS VYKO PRIEŠ METUS IR TOLIAU ★
    Turiu patirties ir kituose žaidimuose, bei projektuose, bet norėjau pamynėti pagrindini projektą dėl daugiau informacijos į forumo AŽ.
    ► Prasidėjo viskas kaip manau SFSTO**** projekte, jame gavau G.Moderatoriaus pareigas, atlaikiau pozicija 3 mėnesius be vargo, sedėjom visa laiką BETA versijoje, pastoviai 15 žaidėjų žaisdavo ant JustH***, ten išmokau tvarkyti forumo temas, nekreipti dėmesio ar draugas ar paprastas serverio žaidėjas, bendrauti su žmonėmis išmokau, daryti atrankas, daryti analizęs, rinkti visa žaidimo komandą, išmokau geriau rašyti lietuviškom raidėm. Na projekto galas toks buvo, kad nužlugo.

KODĖL BŪTENT ŠITA SRITĮ AŠ PASIRINKAU
    ►Na, yra keletą priežasčių, pirma būtų tai kad aš šitoje srityje dominuoju, moku tvarkyti forume temas, esu aktyvus forume, turiu gera atmintį, kadangi man yra tiktais 14, tai neturiu labai didelio užimtumo. Žinau kad galiu elgtis šitose pareigose padoriai ir kad man viskas seksis.

KODĖL BŪTENT AŠ
    ► Na, atsakymas labai lengvas, niekas geriau už manes anketos nebus užpildęs nei prieš tai nei ateityje ir labai tuom pasitikiu. Žinau kad turiu tinkama charakterį tokiomis pareigomis, turiu tinkamas žinias, turiu patirties ( aišku gal ne geresnės už kitus projekto narius), turiu norą, ambiciją, ryžtą, išbūti ilgai pareigose, ir prisidėti prie serverio komandos. :)

Turėjau tik tiek pasakyti, discord kontaktai paraše, jei sudomino praneškite į AŽ jūsų vardą per discord ir būtinai priimsiu į draugus.

• Patinka 1
    • Yra kur tobulėti. 1

Dalintis šį pranešimą

Labą dieną. Mano vardas yra Dangiras(Dangis), man yra 20 metų, gyvenu Jurbarke. Charakteris - esu stačiokas(žmogus kuris sako viską tiesiai šviesiai), padedantis, kūrybiškas, ryžtingas, komunikabilus, jeigu pradėjau jau savo kažkokį darbą daryti, tai visada jį pabaigsiu taip kad jis veiktu pilnamoj ir kad veiktu taisyklingai, be jokių sutrikimų, draugiškas žmogus, visada pritampu kažkokioje žmonių pokalbyje, įmanoma atrasti su manimi bendrą kalbą.Pasirinkau šį projektą todėl , kad matosi jog į jį įdedama daug darbo , bei tikiuosi šį projektą ateityje matyti topuose.

Admin/vip prižiūrėtojas turi dvi savybės tai būtu tvarkytojas ir valdytojas. Tvarkytojas - būtent šį personą privalo prižiūrėti serveryje tvarka, bei palaikyti administratorių bei vipų kontrolę, tokia kuri privalo būti kiekvienam serveryje. Tai būtu: Nebūtu serveryje korupcijos, žaidėjų kurie naudoja palengvinančių programų, būtu tvarka, nežudytu naujokų klanai kiti serverio civiliai, padėtu naujokams apsiprasti serveryje aprodytu serverį taip kad paliktu jiems dideli įspūdi kad jiems kiltu noras pasilikti žaisti projekte. Valdytojas - tai būtu labai paprasta savybė tuom kad jis gali užvaldyti ne tik administracijos aukštumas, bet ir komandos narius, bet žinoma viskas neiškarto, o viskas palaipsniui, ir viskas turi būti su laiku, kadangi viskas iškarto neateina, reikia užsitarnauti savo gerą vardą BEI susipažinti dar labiau su serveriu bei serverio komanda. Šias pareigas žinomą turėjau , projekte iš kurio dabar atėjau , nes savininkam pasimaišė protas užbanino iš visur discord , teamspeak, forume , serveryje , bet pareigas atlikau gan gerai , apie čyterius nusimaniau puikiai , administratorius išsirinkau gerus ,tai manau nebus bėdų.

Pildau į  Admin/vip  prižiūrėtoją , kadangi naujas projektas , tai manau , kad yra reikalingas atsakingas žmogus šiuose pareigose.Esu žmogus naujas šiame projekte , todėl noriu turėti kažką ,, aukščiau ''.Esu žmogus su didele patirtimi šiuose pareigose , kadangi esu buvęs visuose prižiūrėtojų  pareigose , todėl žinau kaip čia kas vyksta.Admin/vip prižiūrėtojas , reikalauja tikrai nemažai atsakomybės , todėl reikia ir atsakingo žmogaus.Esu mąstantis , bei atsakingas žmogus todėl ir siekiu aukščiau nei direktorius ar koks paprastas adminas serveryje.Pildau į šias pareigas , todėl , kad puikiai moku susitvarkyti su savo pareigom  , esu ramus , mąstantys bei atsakingas žmogus , todėl manau tikrai susitvarkysiu.Mėgstu užsisėdėti vienuose pareigose , todėl administracijai nereikės bijoti , kad gavęs pareigas po savaites jas paliksiu , ar kai atsilaisvins koks kitas prižiūrėtojas.

DANGIS 

GERO VAKARO!!

• Patinka 3

Dalintis šį pranešimą

Guest
    Ši tema yra užrakinta.

Important Information

Autorinės teisės.