Jump to content
 • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
 • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    Nauja komanda   2020.03.27

    Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
   • Lukas'P

    Kaip kalbėti mūsų serveryje?   2020.04.07

    Pažiūrėkite šias instrukcijas ir įvygdykite viską   
  Marko_Polo

  pasiūlymas serveriui. "REGITRA"

  Rekomanduojami skelbimai

  Sveiki visi www.sanwood.lt projekto nariai, bei lankytojai. Norėčiau pristatyti savo idėją serveriui, kuri mano manymų suteiktų projektui unikalumo ( kuris gal būt net gi pritrauktų naujų žaidėjų ), kadangi to dar neteko matyti jokiuose projektuose, bei žinoma suteiktų įdomumo patiems žaidėjams. Suprantu, jog serverio administracija šiuo metu turi daug darbo ties projektu, turi savo idėjų kurias stengiasi realizuoti,  kadangi manau, jie taip pat kaip ir mes visi norime greičiau, jog serveris startuotų. Tačiau kaip sakoma yra svarbu ne kiekybė, o kokybė.

                   Mano idėja susijusi su serverio transportu. Siūlau vietoj „instruktoriaus“ profesijos, sukurti firmą kuri vadinasi „Regitra“. Ši įmonė tūrėtų atlikti tokias pačias funkcijas kaip ir realiame gyvenime:

  • ·         Tr. Priemonių registravimas/perrašymas/išregistravimas. Tai reiškia, jog žaidėjas nusipirkęs tr. Priemonę iš automobilių salono/turgaus, ar kito žmogaus tūrėtų ją užregistruoti šioje įmonėje savo vardu.
  • ·         Būsimų vairuotojų egzaminavimas. Daugelyje „SAMP“ serverių, būtent vairuotojo pažymėjimo gavimas yra labai nuobodus procesas, kadangi žaidėjas važinėja vienas po miestą ir tokiu būdu gauna teises. Tačiau šiame projekte galima būtų padaryti visiškai naują sistemą. Kandidatas į vairuotojus ( pvz.: norintis gauti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą), kartu su šios įmonės egzaminuotoju važinėtų aikštelėje, atlikinėtų specialus manevrus, vėliau keliautų į miestą. Visą egzaminą vertintų realus žaidėjas. Įgyvendinus šią idėją, manau taptų sunkiau gauti vairuotojo pažymėjimą, tačiau tai pridėtų realistiškumo serveriui ir būtų kažkas naujo „SAMP“ pasaulyje.
  • ·         Valstybinių numerių išdavimas/pirkimas. Žaidėjas užregistravęs savo naują tr. priemonę tūrėtų išsiimti valstybinius numerius. Jam galėtų būti suteikta galimybė išsiimti paprastos kombinacijos numerius ( pvz.: LBA:907), šiek tiek brangesnius (pvz.: LBA:666; LLL:666; LLL907), arba pirkti brangius vardinius numerius (pvz.: MAZ0R ir t.t..)

  Nors „Regitra“ realiame gyvenime ir ne atlieka tokių funkcijų, tačiau serveryje manau galima būtų dadėti:

  • ·         Tr. priemonės tech. apžiūra. Šios įmonės darbuotojas galėtų atlikti tr. priemonei technikinę apžiūrą, patikrinti ar ši priemonė tinkama naudojimui ir t.t... Taip pat siūlau padaryti jog automobilio dalys tūrėtų savo susidėvėjimą ( pvz.: ratų susidėvėjimas 70%, tai reiškia, jog žaidėjui teks greitu metu vykti pas mechanikus, pirkti naujų padangų ) toks dalykas manau paįvairintų nuosavų tr. priemonių naudojimą, kadangi žaidėjams tektų tinkamai rūpintis, bei prižiūrėti savo tr. priemonę. O tuo pačiu būtų papildoma veikla ir mechanikams.
  • ·         Privalomasis draudimas. Žaidėjai galėtų apsidrausti savo tr. priemonę atvykę į „Regitrą“.

  Tokios mano idėjos kol kas, suprantu jog tai įgyvendinti prireiktų daug laiko ir pastangų, bet serverio žaidėjams, būtų daug įdomiau žaisti, bei kaip ir anksčiau minėjau – projektas išsiskirtų iš kitų.

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Būsimų vairuotojų egzaminavimas  Jau yra įgyvendinta instruktorius turės teisę mokyti taip, kaip nurodys direktorius.

  Valstybinių numerių išdavimas/pirkimas Taip pat yra ši sistema tik numeriu negalima pasirinkti pačiam, bet tai dar bus tobulinama.

  Dėl kitų įdėjų bus svarstoma kadangi išties įdėjos neblogos. Ačiū už pasiūlymus kolkas tema rakinama.

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Įdėja su technikine taip pat bus įgyvendinta tik šiek tiek kitaip.

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  Ši tema yra užrakinta.

  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.