Jump to content
  • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
  • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

Nauja komanda   2020.03.27

Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
    Marko_Polo

pasiūlymas forumui, dėl šriftų

Recommended Posts

Laba  diena mieli www.sanwood.lt forumo lankytojai, bei administracija. Norėčiau pasiūlyti savo idėją dėl forumo. Siūlau forume padaryti taip, kad rašant kokį nors pranešimą leistų pasirinkti savo norimą šriftą. Gal tai kai kuriems nariams nėra reikalinga, tačiau asmeniškai aš esu perfekcionistas ir visada noriu, kad tai ką darau būtų tobula. O šiuo metu esantis vienintelis šriftas ( mano nuomone ) nėra labai gražus. Taip pat tai leistų žaidėjams, reikšti save, bei žinoma pridėtų forumui pliusų. :) 

Gražios dienos!

Dalintis šį pranešimą

šriftą leidžia keisti bet tik ant Kompiuterio ir galbūt plančes ant telefono neis šrifta keisti.

Nebent tu omeni Šrifto stiliu tai td jo aš už

Redaguota Tiesiog_Kestas

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, Tiesiog_Kestas said:

šriftą leidžia keisti bet tik ant Kompiuterio ir galbūt plančes ant telefono neis šrifta keisti.

Nebent tu omeni Šrifto stiliu tai td jo aš už

turiu omenį patį šriftą, pvz.: " Arial", "Times New Roman" ir t.t... 

Redaguota Marko_Polo

Dalintis šį pranešimą

prie to pačio, manau būtų galima pridėti daugiau emoji forume, nes dabar yra tik tie seni. Tai irgi pagerintų įvaizdį

Redaguota Marko_Polo
    papildymas

Dalintis šį pranešimą

Guest
    Ši tema yra užrakinta.

Important Information

Autorinės teisės.