Jump to content
 • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
 • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    Nauja komanda   2020.03.27

    Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3
   • Life_Sad
  Jake_Armani

  BUVUSIŲJŲ DIREKTORIŲ DĖMESIUI

  Rekomanduojami skelbimai

  🔹Žiubsnelis informacijos:
   

  Sveiki visi. Kreipiuosi į visus buvusius, tačiau dabar jau be pareigų esančius frakcijų lyderius (direktorius). Jūs buvote nušalinti su priežastimi, kad buvo manoma jog jau šį projektą pamiršote ir jo dalimi nebeplanuojate būti, iškart nuoširdžiai atsiprašau tų, kurie buvo nusiteikę atvirkščiai nei mes manėme, todėl noriu pranešti, kad visi buvę ir vis dar norintys likti frakcijos lyderių pareigose, susisiekite su manimi per ateinančias 24 valandas, kitu atveju jūsų pareigos bus negrįžtamai iš jūsų perleistos į kitas rankas atrankos būdu.

   

  🔹Būkite tam pasiruošę:

   

  Iškart noriu jus įspėti, kad būtumėte pasiruošę atsakyti į keletą klausimų, kuriuos jums aš asmeniškai užduosiu.

   

  Taipogi, kad ir kaip apgailėstaučiau, jūsų informacinės skilties temos buvo ištrintos, bet tai jums išeis tik į naudą, per metus manau visi suaugę, susimąstę, įgavę dar daugiau patirties ir informacijos prisirinkote dar unikalesnių idejų, kuriomis praturtinsite šį nuostabų projektą.

   

  🔹Ačiū už dėmesį:

   

  Taigi, nebenoriu čia plakt liežuviu ir gaišinti jūsų bei savo brangų laiką, tad tiesiog šį informacinį pranešimą užbaigsiu čia. Lauksiu visų jūsų kontaktinio susisiekimo asmenine žinute. Gero visiems jums vakaro!

   

  Pagarbiai Jake_Armani

   

  ©SanWood.LT

  • Patinka 1

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  Ši tema yra užrakinta.

  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.