Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
  Just_Mode

  [Pamoka] Kaip įsirašyti įvairias modifikacijas.

  Recommended Posts

  Parašė (redaguota)

  Anketos šablonas:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Just_Mode.
  2. Apie ką jūsų pamoką?: Apie visas SA-MP modifikacijas, kaip jas įsirašyti, iš kur geriausia siųstis ir t.t
  3. PAMOKA: Okey, bus keli punktai. Iš viso trys.

  Pirmasis žingsnis

  Pirmiausia, kad žengti pirmuosius žingsnius link modifikacijų veikimo, jums reikia turėti originalu GTA San Andreas, be jokių papildomu modifikacijų, kad vėliau viskas be problemų važiuotu. Jį galite atsisiųsti iš čia. Prie pirmojo žingsnio taip pat, priskirsiu SA-MP atsisiuntimą, kadangi jame daugiausiai mėgausitės savo išsirinktomis modifikacijomis, bet žinoma, kaip norit. Atsisiuntimas iš čia. Kaip šios dalykus įsirašyti tikrai nemokinsiu, nes manau tikrai nesate kvaili, bet jei reikės kokios rimtos pagalbos, mėlai padėsiu savo PM'e. Numečiau link'ą versijos 0.3.7, kadangi visi tik šią versiją ir tenaudoja, nes yra atsiradęs fix'as jei kitas serveris reikalauja R3 versijos. Fix'ą, arba kitą versiją jei norėsit numesiu į PM. Nepatingėkit pasiteirauti jei ir taip kokios pagalbos reikia susijusios su žaidimų, ar dar kuom nors!;)

  Antrasis žingsnis

  Antrajame žingsne jau reikia atsisiųsti Cleo ir Modloader'į, kad viskas veiktu iš jūsų atsiustu modifikacijų. Cleo - čia. Spaudžiame Download For GTA SA. Atsisiuntę atidarome, spaudžiame vykdyti, pasirenkame kalbą kuria jūs suprantate, toliau, pasirenkate vietą kurioje esate atsisiuntę savąjį žaidimą, paliekate Full Installation, toliau ir pagaliau atsisiuntėte. Patarimas - Nuimkite varneles nuo abiejų view gale, jeigu jūsų skardinė laužas ir tada FINISH. Su Modloader'ių viskas yra žymiai paprasčiau. Atsisiuntimas - čia ir atsisiunčiame pačia naujausią versiją. Kai atsisiuntėte atidarykite ir viską iškelkite į savo GTA direktoriją, o pačiame Modloader'i susikurkite atskirą aplanką ir ten kelkite modifikacijas. Kaip viskas vyksta iš eilės su Cleo. Kaip viskas vyksta iš eilės su Modloader'ių.

  Trečiasis žingsnis

  Na čia ir bus paskutinis žingsnis, dėl kurio turbūt ir atėjai jei neižinai, kaip tai padaryti.  Visas modifikacijas patariu ieškoti iš visiems žinomu svetainių tokiu, kaip https://www.gtaall.com/https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/https://www.gtagarage.com/mods/index.php ir dar keleto kurių dabar nepamenu ;D. Štai viena mašinos modifikacija kuri man patiko iš Gtaall.com, tiesiog paspaudžiame apačioje Download (nuotraukos apačioje), palaukiame 30 sek. vėl spaudžiame download ir laukiame kol atsius. Modifikacijos užima skirtingus didžius, maniškė užėmė iš viso 22,9 MB. Atidarius atsiusta modifikacija paspaudžiame tapati ką aš pažymėjau nuotraukoje ir pasirenkame ant kokios mašinos norite uždėti šią modifikaciją. Viską padare teisingai turėtu GTA direktorijoje atsirasti naujas aplankas, kaip ir pas manę, jame esančius failus DFF ir TXD nusikopijuokite ir įkelkite į jūsų Modloader'į esanti atskirai sukurta aplanką. How it's works.

  Temos autoriaus žodžiai

  Viskas tikrai labai lengvai veikia ir viską padaryti yra lengva. Galvojau galbūt atskira video pamoką padaryti, bet pagalvojau parašysiu geriau suprantamai ir viskas bus taip sakant čiki piki xde. Sėkmės naudojantis šia pamoka, kurie nežinote, kaip tai viską padaryti. (Tikiuosi nebausit už svetaines :D). Jeigu vistiek liko kokių problemų, nežinote, kaip ką padaryti, kaip ir viršuje sakiau PM!

  Redaguota Just_Mode
  • Patinka 2

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Taip su modloaderių tikrai yra papraščiau ir patogiau, tiktai prireiks žmonėm kurie nežinojo šito.

  • Patinka 1

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

  Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

  Susikurti paskyrą

  Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

  Registruotis

  Prisijungti

  Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

  Prisijungti Dabar

  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.