Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

06be7242e581db1ef93a45e42a1f13ca817.png

- Iškarto nelaugdamas skelbiu nuolatine atranka i Los Santos policijos departamenta, kurie iškarto startavus serveriui galės pradėti dirbti ir bus išrinkti i televizijos būry (Farai). Duok šansą sau pasiekti aukštumas! -

Taisyklės:

Privaloma perskaityti darbo informacija.

Nekeisti anketos spalvos, dydžio ir šrifto.

Nemeluoti anketoje.

nepadirbinėti įrodymu.

Atsakyti i visus klausimus.

Reikalavimai, norint dirbti Los Santos policijos departamente:

A ir B vairuotojo pažimejimo (nebūtina kol projektas nestartavęs). 

Tūrėti teamspeak programa, bei mokėti ja naudotis.

Motivacijos norint dirbti greitai.

Svarbiausias dalykas, GINTI SAUGOTI PADĖTI.

Tūrėti kantrybės.

Tūrėti (Nežinomas) bendrosios patirties.

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė?:

Kiek jums metu?:

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:

Trumpai apie jus?:

Kodėl būtent jus o ne kitas?:

Ar turite teamspeak programa?:

Ar turite su kuo filmuoti video?:

Koks jūsų tikslas?:

Redaguota Laurynas_Curry

Dalintis šį pranešimą

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė?:Teddiy_Gusjs

Kiek jums metu?:14

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:8val

Trumpai apie jus?:Normalius esu

Kodėl būtent jus o ne kitas?:Nes nezinau

Ar turite teamspeak programa?:Teip

Ar turite su kuo filmuoti video?:Bandicam

Koks jūsų tikslas?:NZN

Dalintis šį pranešimą

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė?:Lou_Williams.

Kiek jums metu?:18.

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Na priklausant nuo manęs pačio jeigu nėra man kokių svarbių reikalų tai galiu apie 5-6h, jeigu atsiranda kokių reikalų tai minimum kokias 2-3h per dieną.

Trumpai apie jus?:Aš esu draugiškas, bendraujantis, aktyvus tiek žaidime tie forume. Na dar esu padedantis kitiems, suprantantis kitus bei išklausantis kitų nuomones. Realiame gyvenime dirbu esu Policijos remėjas padedu šventėse, renginiuose.

Kodėl būtent jus o ne kitas?:Na manęs nebūtina pasirinkti, bet aš esu šioje kategorijoje patyręs nemažai projektuose esu dirbęs teisėsaugos srityse tad manau problemų nekiltų su manimi.

Ar turite teamspeak programa?:Taip, žinoma turiu.

Ar turite su kuo filmuoti video?:Na turiu šokią tokią programą.

Koks jūsų tikslas?:Mano tikslas pradžiai tapti geru darbuotojumi, paskui siekti darbo valdžios posto tarkim "Pavaduotojo" o paskui su laiku žiūrėsime.

Dalintis šį pranešimą

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė?:Jack_Paxmiel

Kiek jums metu?:15.

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Žinokit teamspeak'e labai retai būnu šiuo metų nes jokiame serveryje nežaidžiu, dabar tik te kilo noras pažiūrėti kas gero projekte.

Trumpai apie jus?:Esu Donatas, iš Ukmergės, man 15 metų, esu draugiškas, piktas, drąsus :D, malonus, kuribingas, darbštus jaunuolis :D Laisvalaikiais sėdžių prie kompiuterio žaidižiu įvairiausius žaidimus, kartais išeinu į lauką su draugais, pamėtyt į kašę, nes ką daugiau veiksi Kaime :D, per karštus orus šaunam prie vandens, būna kad būnam iki pat paryčių :D priklauso koks oras ir pnš, na tiek apie mane. 

Kodėl būtent jus o ne kitas?:Mhm... Kodėl aš? Aš net pats neįsivaizduoju, čia jus spręsite ar mane paimsite ar ne...

Ar turite teamspeak programa?:Taip.

Ar turite su kuo filmuoti video?:Lik ir.

Koks jūsų tikslas?:Darbas.

Dalintis šį pranešimą

Anketa:

Jūsų Vardas_Pavardė?: Bad_Venom.

Kiek jums metu?: 16

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: neskaičiuoju laiko.

Trumpai apie jus?: 16 metų vaikinukas drąsus bei draugiškas, linksmas žmogutis mėgstantis sporta ir visa kita kas su tai susija mėgstu kartais pasimegauti dienomis kompiuterio žaidimais kaip norisi kažko ant chillo. Būna kad prie kompiuterio sėdžiu ilgokai, o kartais ir ne ilgokai, kaip gi tokeis orais prisiversi neišeiti i lauką.

Kodėl būtent jus o ne kitas?: Kaip ir rašiau apie save tai esu drąsus ir draugiškas žmogus kuris tikrai šiurkščiai nesielgs su žmonėmis.

Ar turite teamspeak programa?: Taip.

Ar turite su kuo filmuoti video?: Tiesą pasakius tikrai neturiu bet šia problemą lengva išspresti.

Koks jūsų tikslas?: Visu pirmą dabar tikslas gauti šitą darba, o poto žiūrėčiau, kaip sektusi jame ir tada tik nuspresčiau tikslu tikslą.

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė?:Olandas_Vasquez

Kiek jums metu?: 16

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: Na minutemis nepasakyciau bet sampa leidziu visa diena nebent kur nors išvykstu

Trumpai apie jus?:Mano vardas Olandas man 16 metu esu tas kuris nebijo išukiu ar panašiai gyvenime žaidžiu futbola ir šiap promogauju su draugais

Kodėl būtent jus o ne kitas?:na aš tas kuris nebijo išukiu pasiryžes kovoti su betkuria gauja ar nusikalteliais butent aš galiu padaryti ls policija stipriausia serveryje

Ar turite teamspeak programa?:taip

Ar turite su kuo filmuoti video?:taip

Koks jūsų tikslas?:tikslas yra gan didelis atrinkti puikia ls policijos komanda kuri nebijos nei vienos gaujos nei vieno nusikaltelio , atrinkinesiu tik stipriausius ir norinčius patirti tikrai kažka nuostabaus 

Dalintis šį pranešimą

Jūsų Vardas_Pavardė?: Rokas_Flash

Kiek jums metu?: 15

Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: 120

Trumpai apie jus?: Esu Rokas man yra 15 metų esu iš Panevėžio bet šiuo metu atostogauju Anglijoje, lankau MMA.

Kodėl būtent jus o ne kitas?: Na aš esu malonus, draugiškas, linksmas, puikiai galiu sutarti su kolektyvu, esu motyvuotas dirbti policijoje, komunikabilus.

Ar turite teamspeak programa?: Taip turiu

Ar turite su kuo filmuoti video?: Turiu BandiCam

Koks jūsų tikslas?: Per didelių tikslu kolkas neturiu bet manau bandysiu dirbti nepriekaištingai ir noriu igyt direktoriaus pasitikėjimą.

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

1. Rinkimai

Priimti:

@Jack_Paxmiel

@Just_Smile

@Olandas

@Rokas_Flash

Nepatekę:

@Teddiy_Gusjs

Naujieji policininkai prašau susisiekti su manimi teamspeak'e arba forume per 24 valandas, kitaip būsite nepriimti.

Redaguota Laurynas_Curry

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti Dabar

Important Information

Autorinės teisės.