Jump to content
  • Projekto startas ! Projekto startas !
  • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
  • Kontaktai

Lukas_Puma Savininkas

• Skelbimas

• Lukas'P

PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
      • Lukas'P

ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
      • Lukas'P

TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
    Hugh Grants

DISCORD.

Recommended Posts

Parašė (redaguota)

Sveiki visi siūlyčiau padaryti vietoj teamspeak, padaryti discordą, bent jau aš nesinaudojų teamspeak, nes neturiu mikrafono o naudojų discord neturiu mikrafono teamspeak naudojimui tai aš manau tikrai šis variantas būtų ir kitiems naudingas kas neturi mikrafono teamspeakui o discordu galima naudotis ir telefonu. Ačiu kurie išklausė ir prabalsavo. 

Redaguota Hugh Grants
    • Yra kur tobulėti. 4

Dalintis šį pranešimą

ESU VISIŠKAI PRIEŠ ŠIA ĮDĖJĄ. Sveikas mano manymu tokie žaidėjai kaip aš kurie žaidžią samp projektuose ilgą laiką apie 2-4metus tikrai nenorės eiti i discordą,visi yra pripratę prie ts3 nueik ,kad ir betkokį projektą pas visus ts3 programa. Tad tikrai esu prieš nes visi samp žaidėjai +- yra pripratę ir tikrai daug kas neturėtu noro eiti į dc iš ts3. TIK TIEK SĖKMĖS.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Kaip suprasti neturi mikrofono? Tu ji privalai turėti kadangi užimi vienos frakcijos direktoriaus pareigas... Pagrindiniai projekto savininkai yra sumokėję už TeamSpeak'o host'ą (Ar, kaip ten), o jus jau keisti norite? Dėl to, kad tu vienas neturi mikrofono nemanau, kad ką nors pakeisi. Kategoriškai prieš šia idėją.

P.s TeamSpeak'as egzistuoja taip pat ir ant telefonų, jei nežinojai.

• Patinka 2

Dalintis šį pranešimą

Dabar, She_Caribbean said:

Ai nu kaip tu drk neturėdamas mico? :DDD 

Sveikas aš nusipirksiu šiam reikaliu, bet aš paklausiau

Dalintis šį pranešimą

5 minutes prieš, Just_Mode said:

Kaip suprasti neturi mikrofono? Tu ji privalai turėti kadangi užimi vienos frakcijos direktoriaus pareigas... Pagrindiniai projekto savininkai yra sumokėję už TeamSpeak'o host'ą (Ar, kaip ten), o jus jau keisti norite? Dėl to, kad tu vienas neturi mikrofono nemanau, kad ką nors pakeisi. Kategoriškai prieš šia idėją.

P.s TeamSpeak'as egzistuoja taip pat ir ant telefonų, jei nežinojai.

Sveikas kaip sakiau nusipirksiu mikrafoną, bet teamspeak mokamas. 

Dalintis šį pranešimą

:Ddd. O tu žinai išvis, kad egzistuoja ir kitos programos ne vien tik GooglePlay? Internete paieškok tikrai rasi, nematau bėdų. Jei visiškai nemoki tai jau į YouTube nueik seni.

• Patinka 1

Dalintis šį pranešimą

Pildant į direktoriaus pareigas turėjai atsižvelgti į tai, kad direktoriui yra būtinas mikrofonas, bei teamspeak programa. Šiuo metu tikrai neatsisakysime Teamspeak3 kadangi daugumai jis yra vien dėl patogumo. O discord su laiku tikrai pas mus atkeliaus, bet tikrai ne artimiausiu metu. Bėje gyvename 21 amžiuje ir jeigu turite Android telefoną visuomet galite parsisiųsti Teamspeak3 ir nemokamai. Užtenka mokėti naudotis google arba youtube. Į discord eina tik naujieji projektai. Galbūt kas esate iš naujesnių veidu galvojate, kad projektas gyvuoja neilgą laika. Bet galiu pasakyti tik tai, kad projektas jau veikia nuo 2018-10-11

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)
    6 minutes prieš, Just_Mode said:

:Ddd. O tu žinai išvis, kad egzistuoja ir kitos programos ne vien tik GooglePlay? Internete paieškok tikrai rasi, nematau bėdų. Jei visiškai nemoki tai jau į YouTube nueik seni.

Jeigu ant android telefono tai jisai gali nueiti i interneta ir tegul pasirašo teamspeak apk ir easy parsisius.

linka viena radau iškur gali parsisiusti: https://dlandroid.com/teamspeak-3-apk/ [ne reklama]

Redaguota Laurynas_Curry

Dalintis šį pranešimą

Esu prieš šia idėją/pasiūlymą. Kadangi, tavo nuožiūra jau nusižengi taisyklėmis, kurios yra privalomos būnant direktoriumi/pavaduotojumi. Jei jauti, kad direktoriumi ilgai gali ižbūti vien tik rašydamas žaidime forume, aišku jei pasiseka, bet niekada to nėra buvę, manau jog greit ir paliksi. Darbuotojams reikia visapusiškos pagalbos, paramos, susikalbėjimo su firmos direktoriu/pavaduotoju. Nors tau ir pavyktų šis metodas, tai neilgam, ateityje tu nesukursi didelios savo firmos bendruomenės bendraudamas tik chat'u. Prieš įžengiant į kokias pareigas, nepamiršk ribų savame prote, nes visą atsakomybę verti ant savęs, galbūt taip žlugdydamas savo prioriteto jausmą. 

Dalintis šį pranešimą

Šis klausimas jau pakalbėtas, tad šis projektas tikrai naudos teamspeak programa. Temą rakinama!

Dalintis šį pranešimą

Guest
    Ši tema yra užrakinta.

Important Information

Autorinės teisės.