Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   
  Laurynas_Curry

  įdėja del permissionu forumu.

  Recommended Posts

  Parašė (redaguota)

  Sveiki, mano įdėja/pasiūlymas yra toks: galėtumet padaryti kad direktoriai galėtu readaguoti savo temas kaip adminai arba moderatoriai, nes tada galėsim užrakinti, padaryti ypatinga, temas arba kažka tokio padaryti, lengviau bus mums vadovauti forume.

  Redaguota Laurynas_Curry

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Nemanau, kad mums reikia vadovauti forume*. Mes tiesiog gavę direktorių turime prižiūrėti savo firmą, tvarkytis su darbuotojais, prižiūrėti savo skilti forume ir daugybe kitų dalykų. Visi šie dalykai yra prieinami, užrakinti ir redaguoti, tik padaryti Ypatingas* negalime. Bet manau ir šaunu, kad tik administraciją t.y savininkai arba forume turintis reikiamą rangą tai tik gali padaryti. Jeigu jiems temos patinka, t.y jų idėjos, aprašymai ir kt. Tai lai ir padaro ypatingas, nors turiu savo skiltyje dvi ypatingas temas man neatrodo, kad esu labai geras direktorius, tiesiog super ir t.t Tačiau jaučiuosi šauniai, kad į manę atkreipė dėmesį ir pnš. O galbūt uždėjo dėlto, nes tapau bent šitame serverija pirmasis direktorius. Sėkmės.

  • Patinka 1

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Pritarciau Laurynui,dar butu gerai kad leistu istrynt temas nes kai darytum kaska ir ten neiseitu ar kaskas tk. Tai butu labai gerai istrinti.

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites

  Įgyvendinta, kad galite redaguoti,rakinti. Mano manymu daugiau nieko nereikia. Kad nebūtų freepostinimo dėl šio pasiūlymo rašyk man tiesiai į a.ž.

  Dalintis šį pranešimą


  Link to post
  Share on other sites
  Guest
  Ši tema yra užrakinta.

  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.