Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Margis_Liau

  Narys(-ė)
  • Turinio skaičius

   1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  Reputacija

  0 Neutrali

  Apie Margis_Liau

  1. Russian mafiją ieško lyderio

   Jūsų Vardas bei Pavarde: Margis Liau, realiame gyvenime - Hubertas. Trumpai apie jus: Taigi, su jumis sveikinasi Hubertas, tiesa gal labiau žinomas kaip Margis. Esu iš Kauno, esu paprastas vaikinukas, man yra 17-ika metų, Esu suprantantis, užjaučiantis, savotiškas "psihologas". Turbūt iš kitų nelabai turiu kuo išsiskirti. Šiuo metu mokausi, tačiau po mokslų yra dar daug laiko, tad nusprendžiau grįžti į tą samp'o rutiną ir bandyti kažką siekti šiame projekte. Kodėl norite šio direktoriaus: Esu vienas iš geriausių mafijų veteranų, todėl būtent noriu siekti būti mafiozu. Buvusiame projekte žaidžiau apytiksliai tris metus, ir būtent iš tų trijų metų apie du su puse praleidau būdamas mafiozu, todėl man nėra sunku kažka "naujo" konstruoti, mano taktikos mažai žinomas, todėl kiekviename grobime galiu naudoti vis kitą, gaila, jog serveris užrakintas ir negaliu tiksliai apžiūrėti šią mafiją. Taip pat turiu daug daug idėjų, kurios tikrai padėtų mano vadovavimui. Būdamas mafijos lyderiu, ką atnešite mafijai: Pirmiausia tai idėjos, idėjų turiu daug, kitas dalykas daug veiksmo, pastovūs grobimai, dar vienas dalykas sąjungininkai - manau bent dar su viena mafija/gauja turėsime sąjungą, tiesa galbūt net daugiau, o su kitomis galbūt kariausime. Grobime privalėsiu turėti bent dvi taktikas, kadangi nežinosime kiek bus prisijungusių teisėsaugininkų. Tačiau nemanau, jog bus sunku nugalėti teisėsaugą. Kaip darysite atrankas [paaiškinti tvarkingai]: Naudosiu TeamSpeak'ą, žinoma jeigu toks yra, tačiau jeigu nebūtų, naudočiau serveryje telefoną, galbūt laikui einant apklausinėčiau per discordą ar dar kurnors, bet manau, jog bus teamspeak'as ir galėčiau ten apklausinėti. Atranka susidėtų iš dviejų dalių, pirma - teorija, taisyklės ir visa kita. Antra - praktika, šaudymas, reakcija. Kodėl mes turime išrinkti būtent jus: Kaip ir minėjau esu mafijos veteranas, todėl man nėra sunku nugalėti teisėsaugą, na bet kokiu atvėju moku pralaimėti ir su tuo susitaikau. Turiu daug patirties vadovavime, o ypač nusikalstomoje pusėje. Kokią mafijos misiją: Žlugdyti teisėsaugą, kelti chaosą mieste. Kariauti/bendradarbiauti su kitomis mafijomis/gaujomis. Užsiimėti svarbias serveriui vietas ir prašyti išpirkos, reketuoti žaidėjus. Kokių tikslų gausite mafijai indelio: Pagrindinis dalykas tai būtų grobimai, už tai gautume pinigus, o pinigus investuotume į gerus biznius, taip gautume narkotikus(jeigu yra sistema su narkotikais).
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.