Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Edward_Mckinnon

  Narys(-ė)
  • Turinio skaičius

   11
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Days Won

   2

  Viskas, ką paskelbėEdward_Mckinnon

  1. Idėja

   Na taip tikrai gerai pastebėta, tačiau tai būtų paskata sukurti gerą Anticheat'o sistemą. Ačiū už nuomonę sėkmės.
  2. Idėja

   Ši idėja skirta serveriui t.y tuneliai. Kalbu apie kanalizacija, ja būtų galima nepastebėtam patekti iš vieno taško į kitą. Bet jos būtų sumappintos tiesiai po gatve, pavyzdžiui prie gatvės padarom šulinį, o prie jo priėjus tarkim N raidę paspaudus atsirastume lygiai toje pačioje vietoje Mappe tik po juo t.y Kanalizacijos tuneliuose ir jie šakotusi po didžiają dalį serverio teritorijos. Mappinti nebūtų itin sunku reiktų labai nedaug obijektų rūšių (2-3). Tunelis, vanduo, iėjimo ir išėjimo pickup'ai. VANDENS ID: 19603 PICKUPU ID: 19902 TUNELIO ID:18809 Tikrai ši idėja yra unikali, nemačiau jos nei viename Lietuvos projektų sistemose. Taptume orginalesni, žaidėjams būtų įdomiau, padidėtų konkurencija tarp gaujos narių ir teisėsaugos.
  3. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Edward Mckinnon Jūsų tikras vardas?: Benitas Kiek jums metų?: 15 metukų. Iš kokio jus miesto?: Šiaulių. Jūsų pomėgiai/hobis?: Visokiausios veiklos kurios skatina kūrybiškumą t.y (Mapp'inimas, blog'ų kurimas). Kokios muzikos klausotės?: Nesu nusitates prieš jokią muziką tiesiog svarbu, kad ji per daug neįkirėtų ir tiek. Kokius būrelius lankote?: Lankiau Šaulius, Regbį. Kodėl pasirinkote būtent sanwood projektą?: Jei skaitėte mano parašytą anketą į forumo moderatoriaus pareigas, tai puikiai žinote kodėl. Tiem kurie neskaitėte galiu pasakyti, kad ieškau ramesnio ir tvarkingesnio projekto. Jūsų mintims išreikšti: Mano lūkeščiai į šį projektą tikrai nemaži. Jūsų tikroji nuotrauka:
  4. wish ~ (GDM)

   SA-MP Clientside AntiCheat Brand new clientside anticheat for SA-MP, designed to detect and report cheaters to the server they are connected to. SAMPCAC is aiming to be a replacement for old heavy, unstable anticheat softwares. Tikiuosi to nebus žaidžiant šį serverį, see you soon.
  5. wish ~ (GDM)

   Kokia prasmė yra kelti tokį video, jei tu žaidi su SAMPCAC ? Jei tai padarytum savo rankomis taip kaip tu moki be jokios modifikacijos tuomet sutikčiau tikrai gražu būtų, tačiau dabar tai tiesiog paprastas šaudymas. Žmonės mokosi daug metų gerai šaudyti ir C-bug'inti todėl tokie dalykai kaip šaudymas su SAMPCAC tikrai nežavi žiūrovų. No heit but it's ture fact.
  6. Idėja

   Ačiū už nuomonę, beto ši idėja labiau skirta pagyvinti žaidimą. Naudos čia nėra labai daug, bet gerai viską sumaščius būtų galimą ir tokios rasti.
  7. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Nepamoina random klausimus šaudyt ? Nick'as tai random išrinktas. gl
  8. Serverio atnaujinimas 0.0.5

   Visai šaunu! Mode tu teisus jau kokias porą savaičių esu užpildęs anketą į SFPD direktoriaus postą, bet atsakymo nėra.
  9. Emanuel* :DD

    

    

   1. Emanuel

    Emanuel

    Salvatore_Greco:DD

     

  10. Emauel koks nickas tavo dB ?

    

  11. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Nu kaip matai, btw sveikas
  12. Renkamas pirmasis forumo moderatorius

   Sveiki visi, kaip galėjote pastebėti prisiregistravau ganėtinai neseniai. Tai pradėsiu savo prisistatymu. Esu Benitas gyvenu Šiauliuose ir man yra 15 metų. Esu griežtas, žodžio laikantis, savimi pasitikintis žmogus. Laisvalaikiu mėgstu pasedėti prie kompiuterio ar pabūti su draugais, domiuosi blog'ų kurimu ir kitomis veiklomis kurios skatina kūrybiškumą, tarp jų ir mapp'inimas. Kalbant apie šio projekto atradimą, tai galiu pasakyti, kad esu išbandęs daug projektų, kaikuriuos jūs visi gerai žinote, tačiau mane traukia nedidelio masto projektai, žaidėjų kiekis nėra pagrindinė problema, jei jie viską daro tvarkingai, tačiau Lietuvos didėlio masto projektuose renkasi kenkėjai, nelegalių programų naudotojai ir dar įvairiausio plauko specialistai. Todėl panaršiau Facebook'e ir pamačiau šio projekto pavadinimą. Man naujas atradimas visada kelia kokį nors žavesį, šiuo metu tai yra šis projektas. Moderatoriaus pareigų nesu turėjas net ir kitame projekte, aukščiausias pasiektas tikslas buvo DP (Direktorių Prižiūrėtojas). Tačiau esu toks žmogus kuriam svarbu turėti tikslą ir jo siekti, todėl dabar pildau ir į forumo moderatoriaus pareigas. Man patinka tvarka, be tvarkos man serveris iškart sudaro nekokį įvaizdį, tačiau jei galėčiau prie tvarkos darymo prisidėti ir aš tai būtų itin puiku. Negaliu sakyti, kad štai aš vienintelis tinku šiam postui, bet man tai būtų savęs išbandymas.
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.