Jump to content
 • Mūsų atnaujinimai Mūsų atnaujinimai
 • Serverio naujienos. Serverio naujienos.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    Nauja komanda   2020.03.27

    Projekte atsirado nauji komandos nariai! Su naujais komandos nariais atsirado ir motyvacija greičiau judėti projekto startavimo tikslu todėl norėtume ir jūsų pagalbos reklamuojant projektą jeigu jums nesunku padėkite projektui plėstis. AČIŪ :3

  Edward_Mckinnon

  Narys(-ė)
  • Turinio skaičius

   11
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Days Won

   2

  Edward_Mckinnon last won the day on Balandis 14 2019

  Edward_Mckinnon had the most liked content!

  Reputacija

  4 Neutrali

  Apie Edward_Mckinnon

  • Gimtadienis 2003.12.28

  Informacija

  • Ar turi nama?
   No

  Paskutiniai Profilyje Apsilankė

  497 profilio peržiūros
  1. Idėja

   Na taip tikrai gerai pastebėta, tačiau tai būtų paskata sukurti gerą Anticheat'o sistemą. Ačiū už nuomonę sėkmės.
  2. wish ~ (GDM)

   SA-MP Clientside AntiCheat Brand new clientside anticheat for SA-MP, designed to detect and report cheaters to the server they are connected to. SAMPCAC is aiming to be a replacement for old heavy, unstable anticheat softwares. Tikiuosi to nebus žaidžiant šį serverį, see you soon.
  3. wish ~ (GDM)

   Kokia prasmė yra kelti tokį video, jei tu žaidi su SAMPCAC ? Jei tai padarytum savo rankomis taip kaip tu moki be jokios modifikacijos tuomet sutikčiau tikrai gražu būtų, tačiau dabar tai tiesiog paprastas šaudymas. Žmonės mokosi daug metų gerai šaudyti ir C-bug'inti todėl tokie dalykai kaip šaudymas su SAMPCAC tikrai nežavi žiūrovų. No heit but it's ture fact.
  4. Idėja

   Ačiū už nuomonę, beto ši idėja labiau skirta pagyvinti žaidimą. Naudos čia nėra labai daug, bet gerai viską sumaščius būtų galimą ir tokios rasti.
  5. Idėja

   Ši idėja skirta serveriui t.y tuneliai. Kalbu apie kanalizacija, ja būtų galima nepastebėtam patekti iš vieno taško į kitą. Bet jos būtų sumappintos tiesiai po gatve, pavyzdžiui prie gatvės padarom šulinį, o prie jo priėjus tarkim N raidę paspaudus atsirastume lygiai toje pačioje vietoje Mappe tik po juo t.y Kanalizacijos tuneliuose ir jie šakotusi po didžiają dalį serverio teritorijos. Mappinti nebūtų itin sunku reiktų labai nedaug obijektų rūšių (2-3). Tunelis, vanduo, iėjimo ir išėjimo pickup'ai. VANDENS ID: 19603 PICKUPU ID: 19902 TUNELIO ID:18809 Tikrai ši idėja yra unikali, nemačiau jos nei viename Lietuvos projektų sistemose. Taptume orginalesni, žaidėjams būtų įdomiau, padidėtų konkurencija tarp gaujos narių ir teisėsaugos.
  6. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Nepamoina random klausimus šaudyt ? Nick'as tai random išrinktas. gl
  7. Serverio atnaujinimas 0.0.5

   Visai šaunu! Mode tu teisus jau kokias porą savaičių esu užpildęs anketą į SFPD direktoriaus postą, bet atsakymo nėra.
  8. Emanuel* :DD

    

    

   1. Emanuel

    Emanuel

    Salvatore_Greco:DD

     

  9. Emauel koks nickas tavo dB ?

    

  10. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Nu kaip matai, btw sveikas
  11. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Edward Mckinnon Jūsų tikras vardas?: Benitas Kiek jums metų?: 15 metukų. Iš kokio jus miesto?: Šiaulių. Jūsų pomėgiai/hobis?: Visokiausios veiklos kurios skatina kūrybiškumą t.y (Mapp'inimas, blog'ų kurimas). Kokios muzikos klausotės?: Nesu nusitates prieš jokią muziką tiesiog svarbu, kad ji per daug neįkirėtų ir tiek. Kokius būrelius lankote?: Lankiau Šaulius, Regbį. Kodėl pasirinkote būtent sanwood projektą?: Jei skaitėte mano parašytą anketą į forumo moderatoriaus pareigas, tai puikiai žinote kodėl. Tiem kurie neskaitėte galiu pasakyti, kad ieškau ramesnio ir tvarkingesnio projekto. Jūsų mintims išreikšti: Mano lūkeščiai į šį projektą tikrai nemaži. Jūsų tikroji nuotrauka:
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.