Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Nebežaisiu Čia

  Narys(-ė)
  • Turinio skaičius

   4
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  Reputacija

  1 Neutrali

  Apie Nebežaisiu Čia

  Informacija

  • Ar turi nama?
   No

  Paskutiniai Profilyje Apsilankė

  828 profilio peržiūros
  1. Renkamas pirmasis forumo moderatorius

   Sveiki, pradžioje norėjau paminėti, kad pirmasis paragrafas yra iš mano atrankos į SFPD. Tai pradžioje norėčiau prisistatyti. Mano vardas yra Aurimas, man yra 15 metų (žinau, į mano amžių gali dauguma žmonių skeptiškai žiūrėti remiantis stereotipais), bet mano manymu aš esu gana subrendusi asmenybė palyginus su mano bendraamžiais. Kuom tai pasižymi? Pirma, tai su žmonėmis stengiuosi bendrauti taip, kaip norėčiau, kad ir jie su manimi bendrautų. Antra, nevartojo keiksmažodžių tam, kad atrodyčiau ,,kietesnis" ar pnš. Trečia, stengiuosi nesivelti į bereikšmius konfliktus kurie jokios naudos man, ar serveriui, neatneš. Šiaip esu ramaus būdo žmogus, stengiuosi konfliktus išspręsti taikiai, nesu rėksnys, kuris visiems per ausis ūžia nereikalingą informaciją. Taip pat esu gana komunikabilus, iš dalies galime pavadinti mane drąsiu, kadangi nebijau bendrauti su žmonėmis, nebijau parodyti, kad kažko nemoku, nes nei vienas iš mūsų nėra tobulas ir einant laikui mes mokomės iš savo klaidų, iš kitų žmonių patarimų. Noriu pasakyti, kad esu gan ,,globojantis" žmogus ir savo draugus, darbuotojus visada ginu, stengiuosi jiems visada padėti bėdoje, kad ir kokia ji bebūtų. Tai tiek apie mane, galėčiau ir daugiau savo charakterio bruožų išvardinti, bet nenoriu pasirodyti išpuikusiu žmogumi, kuris save giria. (P.S kaip ir kiekvienas žmogus, aš irgi turiu savo minusų). Pasirinkau būtent šį projektą, kadangi didesniuose projektuose jau dauguma dalykų yra sutvarkyta ir viskas stovi vietoje. O šiame projekte aš matau šiokią tokią ateitį, kurioje dar gali įvykti įdomių dalykų. Kaip ir minėjau, būkime teisingi, bet šiame projekte dar reikia daug ką sutvarkyti, projektas tikrai nėra tobulas ir KOL KAS tikrai nesiekia aukštumų. Bet viskas ateina su laiku ir mano manymu jeigu serverio komanda bus užsispyrusi, stengsis projektą tobulinti, reklamuoti, projektas gali kilti gan aukštai. Pildau į moderatoriaus pareigas, nes: [1.] Forumas yra pagrindinis komunikacijos šaltinis projekte ir aš norėčiau prie jo tvarkymo prisidėti bent šiek tiek. [2.] Forume yra daug dalykų kuriuos reikia sutvarkyti ir aš manau, kad galiu tai padaryti. [3.] Forumą galiu tvarkyti ir per telefoną, o kadangi darbo dienomis kartais galiu būti užsiėmęs ir prie kompo praleisti galiu nedaug laiko, tai man yra labai palankus variantas. Linkiu visiem kitiems pildantiems (jeigu tokių bus) sėkmės. Visi (dauguma) šio post'o yra verti ir manau, kad susitvarkysit.
  2. Prašymas sukurti kanalą

   Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Dynamic Kiek jums metų: 15 metų. Kokių tikslų jums reikia nuosavo kanalo: Privatiems pokalbiams su įvairiais žmonėmis. Ar dalinsite raides kanale: Tik patikimiems žmonėms kuriuos pažįstu.
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.