Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Laurynas_Curry

  Direktorius
  • Turinio skaičius

   43
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Days Won

   1

  Viskas, ką paskelbėLaurynas_Curry

  1. Pristatau Laurynas_Curry

   Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Laurynas_Curry. Jūsų tikras vardas?: Laurynas. Kiek jums metų?: 14. Iš kokio jus miesto?: Bergenas. Jūsų pomėgiai/hobis?: Krepšinis bei futbolas. Kokios muzikos klausotės?: Man visu stiliu muzikos patinka. Kokius būrelius lankote?: Krepšinio ir futbola. Kodėl pasirinkote būtent sanwood projektą?: Nes labai patiko atnaujinimai, sistemos, gm ir pnš. Jūsų mintims išreikšti: Neturiu ka pasakyti. Jūsų tikroji nuotrauka: http://www.part.lt/perziura/c3e6abc26459237b366b0f46b776dafb124.png nuotrauka 1 metu senumo
  2. LSPD | Nuolatine atranka.

   1. Rinkimai Priimti: @Lou_Williams @Jack_Paxmiel @Just_Smile @Olandas @Rokas_Flash Nepatekę: @Teddiy_Gusjs Naujieji policininkai prašau susisiekti su manimi teamspeak'e arba forume per 24 valandas, kitaip būsite nepriimti.
  3. - Iškarto nelaugdamas skelbiu nuolatine atranka i Los Santos policijos departamenta, kurie iškarto startavus serveriui galės pradėti dirbti ir bus išrinkti i televizijos būry (Farai). Duok šansą sau pasiekti aukštumas! - Taisyklės: Privaloma perskaityti darbo informacija. Nekeisti anketos spalvos, dydžio ir šrifto. Nemeluoti anketoje. nepadirbinėti įrodymu. Atsakyti i visus klausimus. Reikalavimai, norint dirbti Los Santos policijos departamente: A ir B vairuotojo pažimejimo (nebūtina kol projektas nestartavęs). Tūrėti teamspeak programa, bei mokėti ja naudotis. Motivacijos norint dirbti greitai. Svarbiausias dalykas, GINTI SAUGOTI PADĖTI. Tūrėti kantrybės. Tūrėti (Nežinomas) bendrosios patirties. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kiek jums metu?: Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: Trumpai apie jus?: Kodėl būtent jus o ne kitas?: Ar turite teamspeak programa?: Ar turite su kuo filmuoti video?: Koks jūsų tikslas?:
  4. [Žaidimas] league of legends klubas

   Sveiki, kadangi sugalvojau kad sukuriam komanda iš visu projekto league of legends žaidėju, jeigu bus daugiau nei 5 norinčiu padarysim konkursą 5 x 5 iš prizo. Svarbu!!: Viskas vyksta EU WEST regione. Norint prisijungti rašom i komentarus savo Nicknamus ir pridėsiu prie klubo (SanWoods). Žadėjai: Laurynas_Curry - Top (Garen) Redas - Support (Nežinomas)
  5. Prisistatau Edward_Mckinnon

   Sveikas, malonu susipažinti tikiuosi nepaliksi projekto po kaškiek laiko, ir išbusi iki starto bei išbusi kaškiek laiko ir po starto. Bei jeigu nori prisijungti prie LSPD, maloniai kviečiu tave prisijungti prie mūsų kolegtyvo. Sėkmės
  6. Emanuel prisistato :DD

   Malonu susipažinti bet kodėl prieš mane esi, čia del tuo kad pasakiau kitus vadinti verksniais yra vaikiškas poelgis?
  7. Prašymas sukurti kanalą

   Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Curry. Kiek jums metų: 14. Kokių tikslų jums reikia nuosavo kanalo: Tvarkyti verslo reikalų. Ar dalinsite raides kanale: Ne.
  8. [Žaidimas] league of legends klubas

   Man neleidžia turėti daugiau pokalbiu nei 1, todėl čia parašysiu. Mano nickname: steponas132
  9. [Žaidimas] league of legends klubas

   Pakviestas
  10. DISCORD.

   Jeigu ant android telefono tai jisai gali nueiti i interneta ir tegul pasirašo teamspeak apk ir easy parsisius. linka viena radau iškur gali parsisiusti: https://dlandroid.com/teamspeak-3-apk/ [ne reklama]
  11. Žaidimas iki 112

   108
  12. Žaidimas iki 112

   104
  13. Žaidimas iki 112

   101
  14. Žaidimas iki 112

   99
  15. Žaidimas iki 112

   97
  16. Žaidimas iki 112

   95
  17. idėja del radaru bei baudu

   Sveiki, siūlau padaryti tokia sistema radarui kad kai gauni bauda visa bauda nueina i policijos departamento fonda, pvž gauni bauda los santos mieste, tada Los Santos policijos departamentas gauna pinigus už bauda o ta pati sistema tūrėtu buti ir San Fierro bei Las Venturas. Arba tiesiog galima padaryti kad visoms firmoms i fonda eitu.
  18. Žaidimas iki 112

   93
  19. Žaidimas iki 112

   84
  20. - Premijos ir jos kaupimas - Tai yra tema kurioje visi firmos darbuotojai galės daryti užduotis ir kaupti premija kuri bus išdalinta kiekviena Trečiadieni, bei be šitos sistemos kiekviena savaitė bus netikėtai išdalinta premija. Tai reiškias premijos per savaitė bus išdalintos 2 kartus o tai reiškia daug pinigu, todėl siūlau ir tau prisijungti prie Los Santos policijos departamento. Taisyklės: Nekeisti šrifto, dydžio ir spalvos. Nepadirbinėti įrodymu. Nemeluoti anketoje. Įrodymuose turi matytis jūsų Vardas_Pavardė. Premija išdalinama kiekviena Trečiadieni. Premija išdalina valdžia. Įrodymai negali būti senesni nei 24 valandas. Įrodymus kelti i part.lt arba imgur.lt. Įrodymai turi būti surūšiuoti. Pinigai premijos saugykloj: 0€ Užduotys: Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kiek pinigu uždirbote premijai?: Kokias užduotis padarėte?: Įrodymai?: Ar buvo sunku?:
  21. LSPD | Investicijos

   - Investicijos - Šioje temoje žaidėjai gali investuoti savo turimus pinigus į mūsų firmą. Investavimai padėda mūsų firmai tęsti savo veiklą. Už investavimus mokame palūkanas, todėl investicijos yra ne vien mums naudingos, bet ir jums. Taisyklės: Nebandyti apgaudinėti valdžios. Nekeisti šrifto, dydžio ir spalvos. Po anketos paskelbimo turite duoti pinigus per 48 valandas kitaip investicija bus nepriimta. Dalykai kuriuos turite žinoti prieš investuojant: Maksimalus investavimo laikotarpis: 1 mėnesis. Minimalus investavimo laikotarpis: 1 savaitė. Minimali investavimo suma: 1.000€ Maksimali investavimo suma: 100.000€ investuoti gali visi serverio žaidėjai. Palūkanos mokamos kas savaite. investuoti galima tik serverio valiuta. Norint kad investicija būtų sėkminga reikia užpildyti anketa apačioje ir paduoti pinigus direktoriui, direktoriui gavus pinigus investicija forume bus patvirtinta. Asmenys kurie yra investavę i firma: Anketa norint investuoti i mūsų firma: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kiek norite investuoti i mūsų firma?: Kokiam laikui investuojate?: Ar sutinkate su taisyklėmis bei reikalavimais?:
  22. Žaidimas iki 112

   82
  23. - Alga ir jos kaupimas - Šitoje temoje turės visi darbuotojai daryti užduotis už kurias jie kaups savo alga kuri bus išdalinta kiekviena sekmadieni (Jeigu nebus išdalinta sekmadieni, alga bus išdalinta pirmadieni bei už vėlavimą alga bus padidinta 10%) , aišku jeigu alga bus maža pats aš pridėsiu pinigu i algos saugykla. Taisyklės: Nekeisti šrifto, dydžio ir spalvos. Nepadirbinėti įrodymu. Nemeluoti anketoje. Įrodymuose turi matytis jūsų Vardas_Pavardė. Alga išmokama kiekviena Sekmadieni. Alga išmoko valdžia. Įrodymai negali būti senesni nei 24 valandas. Įrodymus kelti i part.lt arba imgur.lt. Įrodymai turi būti surūšiuoti. Pinigai algos saugykloj: 0€ Užduotys: Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Kiek pinigu uždirbote algai?: Kokias užduotis padarėte?: Įrodymai?: Ar buvo sunku?:
  24. idėja del radaru bei baudu

   Aišku ne vien man vienam o kitiems departamentams irgi naudinga. Bei galima padaryti kad visoms firmoms i fonda varytu
  25. Žaidimas iki 112

   78
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.