Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Carl_Moreti

  Narys(-ė)
  • Turinio skaičius

   1
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Days Won

   1

  Carl_Moreti last won the day on Kovas 15 2019

  Carl_Moreti had the most liked content!

  Reputacija

  1 Neutrali

  Apie Carl_Moreti

  1. Renkamas pirmasis forumo moderatorius

   Sveikas Redai bei visi kiti skaitantys mano anketa į sanwood forumo moderatorių. Esu Matas,forume vadinuosi Carl_Moreti,esu iš Palangos, man yra 16 metų. Virtualioje erdvėje kaip ir kiekvienas esame šiek tiek kitokie, norime pavaidinti prieš vyresnius ir ne sau lygius , iškelti save į viršų. Ties manimi taip nėra esu rimtas , atsakingas , draugiškas , drovus. Ko jau ko ryžto man netrūksta . Esu Komunikabilus , bendrauju su visais nesvarbu man kiek jiems metų ir kas jie tokie , visi man lygi toks kaip ir aš lygus sau. Jeigu man bloga nuotaika tai tikrai nereikia stengtis jog ji pasidarytu bloga ir aplinkiniams. Į save iš šono yra labai sunku žvelgti tesiog nemoku taip savęs perteikti bei parodyti, kaip galėtu padaryti mano pažystami , bendraamžiai. Turiu geležinius nervus, niekada nemeluoju, niekada nepasiduodu, būtent spaudimui, esu draugiškas, linksmas, moku išeiti iš sunkios situacijos, nemėgstu kenkėjų, abgavikų, melagių. Mėgstu tvarkingūma, sąžiniguma, atidžiuma, teisybę, mėgstu žmones kurie yra atidus, supratingi. Esu atidus žmogus, tvarkingas, rimtas asmuo, rupestingas, komunikabilus, visuose veiklose visada esu aktyvus, mėgstu tvarkingus žmones. Niekada nekeliu balso ant viresnio žmogaus nuo manęs, nemėgstu kartoti tas pačias klaidas, visada pasitaisau iš senu padarytu klaidų. Ilga laika stebiu sanwood procesą,skaičiau atnaujinimus,kad projektui ir nelabai sekasi su reklamą(kadangi lankomumas forumo nėra labai įspūdingas),tačiau aš tikiu,kad Puma gali padaryti kažkoki tai WOW iš projekto,tereikia palaukti starto. Visi didieji projektai yra atsibodė,į pareigas ten sunkiau patėkti,todėl ieškausi tinkamo projekto ir manau sanwood bus tas mano "išrinktasis projektas". Į moderatoriaus pareigas dėl to,nes tai yra forumo darbas,forume būnu dažnai,vos ne visa dieną,taip pat moderatoriaus darbą galima atlikti ir per telefoną,todėl mano manymu šis darbas yra tikrai geras ir tinkamas man. Esu tvarkingas bei tvarka mėgstantis žmogus,todėl būdamas forumo moderatorius,prisidėčiau prie forumo tvarkos,ką geriausiai ir sugėbu atlikti. Sekmės tau Redai,išrenkant gera forumo moderatorių,o ne tą kuris pabėgs iš projekto po 2 dienų del neaktyvumo.
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.