Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Visos veiklos

  This stream auto-updates     

  1. Vakar
  2. Pristatau Adas_Kawasaki

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  3. Pristatau Red_Bull

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  4. Pristatau Laurynas_Curry

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  5. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  6. Last week
  7. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Labas ir sėkmės!
  8. Earlier
  9. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Hugo_Armani. Jūsų tikras vardas?: Hariukas. Kiek jums metų?: 18. Iš kokio jus miesto?: Kaunas. Jūsų pomėgiai/hobis?: Laisvas laikas su draugais, mėgėjiškas krepšinis, skersinis. Kokios muzikos klausotės?: Įvairių žanrų muzikos klausau.. Svarbu jį būtų prasminga, o ne kaip šiuolaikiniai repai nusivažiavę. Kokius būrelius lankote?: Nelankau nieko, bet artimoje ateityje planuoju grįžti į sporto salę tobulinti savo figūros , jėgos ir ištvermės. Kodėl pasirinkote būtent sanwood projektą?: Na nežinau ištikro.. Bet manau jeigu jau tiek laiko jis užsidelsė ir susibūrusi bendruomenė laukia starto , tai manau kažkas čia bus gero, o gal net išskirtinio , taigi norisi pabandyti ir pažiūrėti kaip seksis šitam serveriui išlikti tarp kitų populiariųjų. Jūsų mintims išreikšti: Na manau aš kaip ir viską jau išsakiau apie save. Kam bus įdomu dar kažkokia detalesnė informacija gali kreiptis į A.Ž Jūsų tikroji nuotrauka:
  10. LSPD | Nuolatine atranka.

   1. Rinkimai Priimti: @Lou_Williams @Jack_Paxmiel @Just_Smile @Olandas @Rokas_Flash Nepatekę: @Teddiy_Gusjs Naujieji policininkai prašau susisiekti su manimi teamspeak'e arba forume per 24 valandas, kitaip būsite nepriimti.
  11. LSPD | Nuolatine atranka.

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Rokas_Flash Kiek jums metu?: 15 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: 120 Trumpai apie jus?: Esu Rokas man yra 15 metų esu iš Panevėžio bet šiuo metu atostogauju Anglijoje, lankau MMA. Kodėl būtent jus o ne kitas?: Na aš esu malonus, draugiškas, linksmas, puikiai galiu sutarti su kolektyvu, esu motyvuotas dirbti policijoje, komunikabilus. Ar turite teamspeak programa?: Taip turiu Ar turite su kuo filmuoti video?: Turiu BandiCam Koks jūsų tikslas?: Per didelių tikslu kolkas neturiu bet manau bandysiu dirbti nepriekaištingai ir noriu igyt direktoriaus pasitikėjimą.
  12. LSPD | Nuolatine atranka.

   Jūsų Vardas_Pavardė?:Olandas_Vasquez Kiek jums metu?: 16 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: Na minutemis nepasakyciau bet sampa leidziu visa diena nebent kur nors išvykstu Trumpai apie jus?:Mano vardas Olandas man 16 metu esu tas kuris nebijo išukiu ar panašiai gyvenime žaidžiu futbola ir šiap promogauju su draugais Kodėl būtent jus o ne kitas?:na aš tas kuris nebijo išukiu pasiryžes kovoti su betkuria gauja ar nusikalteliais butent aš galiu padaryti ls policija stipriausia serveryje Ar turite teamspeak programa?:taip Ar turite su kuo filmuoti video?:taip Koks jūsų tikslas?:tikslas yra gan didelis atrinkti puikia ls policijos komanda kuri nebijos nei vienos gaujos nei vieno nusikaltelio , atrinkinesiu tik stipriausius ir norinčius patirti tikrai kažka nuostabaus
  13. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Bad_Venom. Kiek jums metu?: 16 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: neskaičiuoju laiko. Trumpai apie jus?: 16 metų vaikinukas drąsus bei draugiškas, linksmas žmogutis mėgstantis sporta ir visa kita kas su tai susija mėgstu kartais pasimegauti dienomis kompiuterio žaidimais kaip norisi kažko ant chillo. Būna kad prie kompiuterio sėdžiu ilgokai, o kartais ir ne ilgokai, kaip gi tokeis orais prisiversi neišeiti i lauką. Kodėl būtent jus o ne kitas?: Kaip ir rašiau apie save tai esu drąsus ir draugiškas žmogus kuris tikrai šiurkščiai nesielgs su žmonėmis. Ar turite teamspeak programa?: Taip. Ar turite su kuo filmuoti video?: Tiesą pasakius tikrai neturiu bet šia problemą lengva išspresti. Koks jūsų tikslas?: Visu pirmą dabar tikslas gauti šitą darba, o poto žiūrėčiau, kaip sektusi jame ir tada tik nuspresčiau tikslu tikslą.
  14. Neterminuota atranka į FTB!

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Antony_Marroti Koks jūsų amžius?: 12 metų Kiek planuojate praleisti laiko per dieną?: Esu gan laisvas vasarą,todėl pražaisčiau 2-3 valandas. Jusu charakterio bruožai?: Esu linkmas,aktyvus,sportiškas. Ką veikiate gyvenime kokię yra jūsų tikslai?: Lankau Prancūzų kalbos pamokas. Lankau muzikos mokyklą. Taip pat lankau boksą. Kodėl būtent FTB,o ne LVPD?: Šis darbas manau labiau mane traukia nei kiti šio serverio darbai. Ar turite programą ts3?: Taip,turiu. Apibendrinimas: Laimės,bei stiprybės visiems
  15. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?:Jack_Paxmiel Kiek jums metu?:15. Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Žinokit teamspeak'e labai retai būnu šiuo metų nes jokiame serveryje nežaidžiu, dabar tik te kilo noras pažiūrėti kas gero projekte. Trumpai apie jus?:Esu Donatas, iš Ukmergės, man 15 metų, esu draugiškas, piktas, drąsus :D, malonus, kuribingas, darbštus jaunuolis Laisvalaikiais sėdžių prie kompiuterio žaidižiu įvairiausius žaidimus, kartais išeinu į lauką su draugais, pamėtyt į kašę, nes ką daugiau veiksi Kaime , per karštus orus šaunam prie vandens, būna kad būnam iki pat paryčių priklauso koks oras ir pnš, na tiek apie mane. Kodėl būtent jus o ne kitas?:Mhm... Kodėl aš? Aš net pats neįsivaizduoju, čia jus spręsite ar mane paimsite ar ne... Ar turite teamspeak programa?:Taip. Ar turite su kuo filmuoti video?:Lik ir. Koks jūsų tikslas?:Darbas.
  16. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?:Lou_Williams. Kiek jums metu?:18. Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Na priklausant nuo manęs pačio jeigu nėra man kokių svarbių reikalų tai galiu apie 5-6h, jeigu atsiranda kokių reikalų tai minimum kokias 2-3h per dieną. Trumpai apie jus?:Aš esu draugiškas, bendraujantis, aktyvus tiek žaidime tie forume. Na dar esu padedantis kitiems, suprantantis kitus bei išklausantis kitų nuomones. Realiame gyvenime dirbu esu Policijos remėjas padedu šventėse, renginiuose. Kodėl būtent jus o ne kitas?:Na manęs nebūtina pasirinkti, bet aš esu šioje kategorijoje patyręs nemažai projektuose esu dirbęs teisėsaugos srityse tad manau problemų nekiltų su manimi. Ar turite teamspeak programa?:Taip, žinoma turiu. Ar turite su kuo filmuoti video?:Na turiu šokią tokią programą. Koks jūsų tikslas?:Mano tikslas pradžiai tapti geru darbuotojumi, paskui siekti darbo valdžios posto tarkim "Pavaduotojo" o paskui su laiku žiūrėsime.
  17. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Visu pirma noriu jums prisistatyti ir papasakoti šiek tiek informacijos apie save.Esu Lukas. Šuo metu man yra 16 metų. Gyvenu Plungėje. Iš karto pasakau, kad nesistengsiu meluoti jog esu kažkoks tobulas ar dar kažkoks kitoks. Taigi esu kumunikabilus,savimi pasitikinti vaikinas. Visuomet stengiuosi padaryti savo pradėtus darbus iki galo, tačiau manau kaip ir kiekvienas tai nevisada gaunasi. Tačiau toks yra gyvenimas, ar ne taip? Į šį projektą užsukau visai netikėtai pakviestas Ganja_Neriukas. Nors ir viena karta mėginau patekti į šias pareigas kopijuodamas anketa, bet dabar jau ir pats nusprendžiau parašyti. Tad mėginu antra karta! Laisvalaiki mėgstu turėti aktyvu ir judrų. Todėl dažnai savo laisva laiką su draugais leidžiu netoliese nuo namų esančioje krepšinio aikštelėje.Taip pat einu pabėgioti ar tiesiog užsuku į sporto klubą. Kadangi esu 9-tokas šiais nedidelis, bet svarbus labai testai. Todėl iki šiandienos savo laiko dali skyriau būtent pasiruošimas jiems. Tačiau kartais mėgstu ir tiesiog ramiai pasėdėti namuose, taip pailsinti nuo visos mane supančios aplinkos, štai neseniai atradau savo nauja hobį muziką, todėl kartais nuo karto pasiimu savo gitarą kuri stovi mano kambario kame ir pagroju po kelias valandas. Bet kaip ir ne per seniausiai įsigijau naują auginti vokiečių aviganį. Todėl kartais pasigilinu į šią veislę ir dresūrą. Pradžioje jau buvau užsiminęs apie save ir savo kelias savybes. O dabar šiek tiek plačiau apie tai. Taigi kaip jau minėjau esu kumunikabilus. O tuo man leidžia neabejoti tas, kad itin mėgstu bendrauti su visais aplinkiniais tiek pažystamais, tiek ką tik sutiktais žmonėmis. Greitai randu bendrą kalbą, o jei pokalbis kartais nesiriša labai gerai, stengiuosi surasti,kad menkiausių kabliukų. Taip pat minėjau, kad esu pasitikintis. Tai tiesa, juk vos tik užsiregistravau aš jau rašiau serverio savininkui, ar galiu kuo nors padėti.O taip yra dėlto, nes savimi pasitikiu ir tikiu, jog galiu pasiekti tai užsibrėžiau. Tačiau, kad ir kaip stengsiuosi sau užsibrėšti ribas, kurie reiktų neperžengti per anksti, kai tad dar nesu pasiruošęs. Kitaip sakant su kitais asmenimis tai tampa nesutarimų priežastimi, tačiau visuomet stengiuosi viską užglaistyti taikiai. O tai veda prie dar vienos mano savybės ir gal būt net vertybės, kuria stengiuosi vadovautis savo kasdieniam gyvenime - Taikumas. Labai mėgstu, kai viskas yra atliekama humaniškai. Nemėgstu kuomet reikia pyktis, šūkauti ar net muštis. Manau, kad kai visi išmoks susikalbėti ir suprasti vienas kitą visi taps žymiai laimingesni ir labiau išprusę. Aišku aš nesu tobulas turiu ir blogų savybių. Visų pirmą esu didelis tinginys. Nuo pat mažumės (manau kaip ir visi) tingiu daryti tai, kas yra pavesta.Tačiau mano kitos vertybės man tiesiog liepia atlikti tai, kas man yra pavesta.Būtent todėl ir mėgstu save apkrauti kuo daugiau veiklos, nes kuo daugiau esu užimtas tuo mažiau laiko lieka tinginystei. Taip pat esu mėgstantis užmiršti įvarius dalykus, todėl reikia daug ką užsirašyti tam, kad prisiminčiau ką reikia padaryti.Tačiau didžiausia mano yda,mano manymu, yra ta, kad kartais per daug reikalauju iš kitų. Mano nuomonė, esu vertas u-imti šias pareigas, nes atitinku tuos reikalavimus,kuriuos kelčiau pats rinkdamas asmenį šiam postui. T.y. esu gan raštingas, iškalbus, gebu ir puikiai dėstau mintis rašant įvairius pranešimus ar kitus dalykus. Gebu pritaikyti prie labai daug situacijų, taip pat suprantu, kaip reikia spręsti konfliktus ar nesutarimus. Be to mėgstu planuoti ir numatyti daug ką iš anksto, todėl išvengiu labai daug neapgalvotų ir kartais skaudžias pasekmes atnešančias veiksmų. Būtent dėl šių kelių paminėtų priežasčių,esu įsitikinęs, kad esu vienas iš tinkamiausių pretendentų šioje atrankoje. Jei jums kyla klausimas, kur mano aprašymas su visa mano esama patirtimi ir pasiekimais SA-MP pasaulyje, tai galiu Jums pasakyti tik tiek, kad nešvaistau laiko rašant viską,nes tai paprasčiausiai neturi prasmės. Esu tvirtai įsitikinęs, kad nesvarbu ar žmogus turi pasiekęs daug ką, ar galbūt yra naujokas, visa tai yra nesvarbu. Svarbiausia žmoguje yra motyvacija ir užsidegimas dirbant savo darbą,o būtent to pas mane yra labai daug. Atrankas vykdysiu paprastai, naudosiu laiško metodą, nes taip patikrinsiu žmogaus raštingumą ir mastysęną, gebėjimą tiksliai dėlioti mintis. O vėliau pokalbis, apklausa, kad dar labiau patikrinčiau jo pasirengimą užimti pareigas. Tiesa sakant labai mėgstu, kai žmonės netik sugeba pateikti teiginį, tačiau jį ir argumentuoti ir pagrįsti. Todėl, kai vyks atrankos į atsakingų frakcijų vadovų kėdes, stengsiuosi surengti viešus debetus. Kurių metu du ar keli geriausi pretendentai galės bendrauti ir diskutuoti bei pagrįsti savo nuomonę, kodėl būtent jie turi tapti frakcijos vadovu. Taip pat patikrinsiu žmonių gebėjimą argumentuoti bei išsakyti bei išklausyti savo varžovą. Žmonių Specialiai neskatinsiu pretenduoti į visus direktorius, mėgstu ir noriu, kad žmonės patys pasirinktų savo sritį, kurioje jie jaučiasi geriausiai. #Evans
  18. Neterminuota atranka į FTB!

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Garbingas_Dievas Koks jūsų amžius?: Man yra 16 metų. Kiek planuojate praleisti laiko per dieną?: Apie 2,3 valandas. Jusu charakterio bruožai?: Pareigingas, bendraujantis, užsispyręs bei komunikabilus. Ką veikiate gyvenime kokię yra jūsų tikslai?: Na dažnai išeinu į lauką su draugais prie prudo pagarint ir pnš. Na, o tikslas tai būtų išlankyti kickbox 10 metų. Kodėl būtent FTB,o ne LVPD?: Nes man asmeniškai patinkantis darbas bei tikiuosi malonus direktorius. Ar turite programą ts3?: Turiu Apibendrinimas: Tikiuosi pateksiu, sėkmės pildantiems <3
  19. Sveiki, pildykite nuolatine atranką į medikų kolektyvą - čia.

  20. Medikas | Nuolatinė atranka į mūsų gretas.

   Sveiki, kad ir, kaip aš norėčiau priimti jūs į firmą – aš negaliu. Vien dėl tokios paprastos priežasties. Abudu užpildė kandidatai visiškai nelanko forumo, o tai yra būtina. tad laukiu naujų kandidatų.
  21. Serverio atnaujinimas 0.0.5

   Puiku , gerai padirbėta
  22. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Sveiki, mielieji "SanWood" nariai. Šiandien galu gale, nusprendžiau, kad sieksiu direktorių prižiūrėtojo rango, forume kadangi nesu niekuo blogesnis už šiuos du viršutinius kandidatus. Taigi, taigi mano vardas yra Modestas, man yra 15m., tačiau manau visą šią informaciją ir taip žinote ;p. Gyvenu Kretingoje ir lankau Kretingos Vydmantų gimnazija, kurioje mokausi 8 klasėje. Laisvalaikių, jei jo atsiranda, mėgstu mieliau pažaisti prie kompiuterio su draugais ar šiaip paprikolinti. Žinoma ne tik žaidimais gyvenu, bet ir prižiūriu savo gyvūnus, kurie gyvena kartu su manimi ;d bei pasvaidau į krepšinį su draugais arba vienas pats. Futbolas iš tikrųjų visai nedomina, o apie kitas šakas nenoriu plėstis. Gerųjų ir blogųjų savybių, kaip ir kiekvienas žmogus turiu, bet nenorėčiau apie jas išsiplėsti. Todėl aprašysiu apie kiekviena bent po 4, dalykus. Gerosios - užbaigiantis iki galo visus darbus, kaip ir kiekvienas siekiantis savojo užsibrėžto tikslo, atsakingas ir mano manimų svarbiausia - užbaigiantis darbą iki galo. Blogosios - mano manymų kartais atkreipiu per daug dėmesio į save, kartais prisitaikau prie tokių dalykų kurie iš tikrųjų man nepatinka, mėgstu per daug vadovauti, kai to nereikia ir priskirčiau, kad įsivaizduoju per daug negu galėsiu įgyvendinti. Galbūt kokiais kodavimais ar dar kuo, kaip viršutiniai veikėjai išsiskirti negaliu, tačiau motyvacijos ir jėgų šiam postui tikrai turiu. Kažkur tikrai buvau aprašęs - Kodėl pasirinkau šį projektą? Galbūt pildant šiame projekte į pirmąjį direktorių, o galbūt šaukykloje, nebe pamenu. Todėl aprašysiu keliais "Suženklintas sąrašas", kad būtų jums lengviau suprasti ir nereikėtų skaityti vienoj pastraipoje. Parašysiu tik tai dėl ko iš tikrųjų rinkausi būtent šį projektą, todėl daug nesitikėkite. Unikalios sistemos, unikalus žemėlapio ir kitų sistemų, kodavimų darbai. Nuobodumas žaisti didžiuliuose projektuose, kuriose tavęs niekas nevertina ir į tave žiūrėjimas, kaip į eilinę šiukšlę. Surandant projektą per "GTATOP" ir užsukant į forumą, pamačiau, kad visos pareigos buvo laisvos ir į viską galėjai pretenduoti. Visi savininkai buvo aktyvus ir atlikinėjo savo darbą, ne taip kaip dabar. Turėjau ir turiu iki šiol vilčių, kad projektas pasieks didžiulį žaidėjų skaičių savo unikaliais darbais. Rinkausi projektą kuriame galėsiu būti lygus, kaip ir kiekvienas, o šis toks ir yra. Rinkausi projektą prie kurio galėčiau prisidėti būtent vasaros metų, kad turėčiau daugiau laisvo laiką. Direktorių prižiūrėtojas - tai serverio pavaduotojų ir direktorių veiklų, darbų, užsiėmimų prižiūrėtojas. Kuris visus direktorius išrenka ir prisiima visą atsakomybę ant savųjų pečių, o jų išrenkamus pavaduotojus patvirtina. Todėl šios pareigos atlieka gan svarbią dalią serveri ir šiomis pareigomis apsiimti gali tik rimtas veikėjas. O dabar viskas trumpai, ką šios pareigos atlieka - prižiūri atliekama pavaduotojų ir direktorių darbą, skelbia atrankas į reikalingų firmų direktorius, bosus ir t.t., kad neatsibostu eilinė rutina daro naudingus piniginius renginius ir kt., per kurios laimėjusi firmą gaus didesnę, ankstesnę algą, kontroliuoja temų užpildymą laiku, elgesį, priima firmai naudingus sprendimus prie to pačio - išrenka direktorius ir patvirtina pavaduotojus. Na ir žinoma ištikrina visus papeikimus, nusiskundimus, forume. Žinoma. Šias pareigas turėjau kai dar išvis "Vaikutis" buvau kitose projektuose. Kuriose vilties, kad kažką jie pasieks nebuvo, nes projektas buvo viena kopija. O praneštų klaidų ir bandymas jų ištaisyti vedė vis prie blogesnio žaidimo malonumo. Metai vis didėjo ir didėja, todėl nuo tada esu žymiai pasikeitęs ir augant vis keisiuosi. Direktorių prižiūrėtojas tikrai nebuvo vienintelė pareiga, buvo ir direktoriai, pavaduotojai, pagrindinė administraciją, tačiau projektas nebuvo rimtas, bet kas juokinga iki dabar veikia su 0, žaidėjų per dieną ;P. Į direktorių prižiūrėtoją pildau vėlgi dėl kelių punktu. (kaip, kam) Noriu pagaliau parodyti koks turi būti rimtas, aktyvus ir atsakingas direktorių prižiūrėtojas. Kokio jūs neturėjote. Noriu pagaliau sutvarkyti kritinę situacija su direktoriais, kad atrankos vyksta iki dabar, o dar nei vienas nėra išrinktas. Noriu pagaliau, kad užpildė žaidėjai į pareigas ir patys direktoriui nedingtu ilgam laikui, nežinia kur. Noriu sukurti rimtą direktorių komandą, kuri būtų pati šauniausia ir atsakingiausia serveri iš kurios nesulaukčiau nusiskundimų. Noriu sukurti gražias, tvarkingas direktorių ir pavaduotojų taisykles kuriose būtų viskąs aprašyta ir paminėta. Galu gale, noriu, kad jūsų "DPKT" būtų aktyvus, komunikabilus ir adekvatus su kurio nekiltu problemų. Iš tikrųjų dabar rašydamas nežinau net ką čia pridūrus. Galbūt tiesiog palinkėsiu sėkmės visiems kandidatams ir savininkui laikantys vairavimo teisęs. Ačiū, kad perskaitėte.
  23. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Kandidatas į direktorių prižiūrėtoja Esu Kęstas(Kęstutis).Esu iš Panevėžio miesto, gyvenu ir augau jame. Man yra 18 metu. Laisvalaiki praleidžiu ivairiausiai. Dažniausiai važinėju su keturračiu, bunu prie kompiuterio. Domiuosi kodavimo sritimis, laisvu metu kaip ir minejau bunu prie kompiuterio, tad mokinuosi ivairiu kodavimu kalbu ir paciu kodavimu pagrindu. Be to neseniai sportavau Futbolo sporto šaka, bet padares dabar esu pertrauka, tai laisvu metu einu i sporto sale. Netempiant dideles gumos - pradesiu nuo bloguju savo savybiu, esu stipriai užsispyres, o iš jo ir ignoravimas. Taigi dabar prie geruju ir ka megstu veikti. Esu geranoriškas, malonus, mandagus, pavyzdingas, atsakingas. Megstu padeti žaidejams ivairiose situacijose, sugebantis dirbti dideleje komandoje žmoniu, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sažiningas, kantrus, moku laukti, bei pralaimeti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kurybingas, išrankus, ištvermingas, ryžtingas, didelio intelekto, gal net sakyciau mokantis motyvuoti žmones. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis nera nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, megstų nuodugniai ištirti situacija, iki smulkiausiu smulkmenu tai irodo jog esu smalsus.Pasirinkau ši projekta, nes manau jog šis projektas gali iškilti tarp tokiu kurie yra gan populiarus.DPKT arba kitaip direktorių prižiūrėtojas, nemanau, kad tik atlieka savo darbą TIK prižiūrint direktorius. TIKRAI NE! Visi žinome, kad šuo metu žaidėjai SA-MP'e yra tikras aukso gabalas, nes jau senokai atsirade tie GTA V multiplayer, FIVEM kurie db jau su savo roleplay serveriais dominuoja GTA. Taigi manau ne tik administratoriai bei savininkai turi rodyti įtakà žaidėjams. Visų pagrinde manau, kad tai direktoriai. O direktorius renka Direktorių prižiūrėtojas. Taigi kai būna rinkimai į direktorius tai DPKT turi būtinai atsižvelgti į anketą, eiti kalbėtis vienas su vienu ir pnš. Duodu pavyzdį : ateina žaidėjas, ir mato : /d [Policijos direktorius] Nemokėsiu jums tos išpirkos ir jūs eikit n*. Taigi žaidėjas iš karto rašys į chatą /q ir viskas. Dingo. Na baigiant apie direktorius, tai DPKT dar susitvarko su temomis ir prižiūri. Bet yra vienas ..bet.. Jeigu gauni DPKT tai tu gauni 3 level adminą tiesa? Tai ir kaip administratorius turi rodyti gerąją pavyzdį.Taip esu turejas tokias pareigas ir ne karta.Nenuvertinu kitu pildanciuju i šias pareigas, taciau manau, kad esu tinkamiausias variantas i šias pareigas. Visu pirmiausia pas mane nera išskirta, kad draugus gali praleisti prieš akis, o priešus ne. Pas mane visi yra lygus, o tuo labiau, ar visi žino, kas yra pažistamas, tai ne tik, kad viena karta matei ji ar kalbejaisi. To pas mane tikrai nera. Pas mane visuomet buna tvarkingos, rišlios temos, griežtos, bet teisingos taisykles, kuriu privalu laikytis direktoriams ir ju pavaduotojams. Turiu igaves nemažai patirties iš kitu projektu bunant prižiuretoju ar gavus pareigas. Kadangi projektas mane sudomino, o tai atsitinka ne kiekvienam projektui, bei patirties turiu užtektinai. Todel manau adminsitracijai neturetu kilti klausimu ka paskirti direktoriu prižiuretoju, mano manymu. Visko buna, taciau negaves pareigu tikrai nepalieku projekto ir nepridarau vargo administracijai. Šia tema kaip ir viska pasakiau, tik pamiršau pridurti, jog išsiskiriu tuo, kad pas mane yra begaline pagalba naujokams ir šansu suteikimas jiems, ivairi pagalba žaidejams ir administracijai. Pasiulymu, ideju siulymas administracijai, konkursu eiles, bei daug kitokiu veiklu. Mano manymu, aš esu vertas šiu pareigu, nes esu vienas iš geresniu kandidatu pildant i šias pareigas.
  24. SA-MP Telefone

   @Redas gerai kad butu
  25. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Sveiki, "Sanwood" projekto nariai ir žaidėjai! Kadangi šio projekto veikloje dalyvauju jau gan ilgai, manau reikėtų parašyti šią atranką ir parodyti kaip "kavenskas" tvarkytų reikalus su nekompetetingais direktoriais, ribų nejaučiančiais žaidėjais, bei žaidėjais, kurie yra tikrai motyvuoti ir turintys loginį mąstymą, bet neturintys kaip to išreikšti! Nieko nelaukdamas, skubu aprašyti viską, ko mano manymu reikia, jog būčiau išrinktas šio posto sergėtoju! Pradžioje, šiek tiek apie save : Po slapyvardžiu Life_Sad slepiasi 17 metų vaikinukas, vardu Martynas, kurį tikriausiai ir taip daug kas pažįstate, bet tiems, kurie nežino apie mane, tai gyvenu Plungės raj., einu į 10kl., laisvalaikiu, nepabijosiu pasakyt, jog veikiu viską ir tie, kurie mane tikrai pažįsta, žino, jog nemeluoju! Tačiau daugiausiai laiko praleidžiu su draugais "stumiant dūra" ir žinoma mokykloje, bei prie kompiuterio. Domiuosi taip pat viskuo, tikrai nėra temos, kuria negalėčiau pakalbėti, o kas abėjojate, prašom išbandyti! Taigi, charakterio sąvybės, bei bruožai : Esu atkaklus, kas reiškia, jog sieksiu savo tikslų ir juos įgyvendinsiu, o ne tik pakalbėsiu, apie tai kas mano galvoje. Esu draugiškas, kas reiškia, jog sutarsiu su didžiąja dalimi serverio žaidėjų, nes 100% nieks negali garantuot. Esu gudrus, kas reiškia, jog sugebėsiu išsisukti iš sudėtingų problemų ir mokėsiu jas išspręsti. Galiu būti tiek rimtas, tiek linksmas, kas reiškia, jog priimsiu teisingus sprendimus, bet nesupyksiu bereikalo, kas garantuos nešališką elgesį su serverio žaidėjais. Esu stropus, kas reiškia, jog greitai įsisuksiu į projekto valdymą, bei vystymą. Esu drąsus, todėl nebijosiu kliučių savo kelyje. Bendrai esu ekstravertas, kas reiškia draugiška, socialų ir užsispyrusį individą. Tačiau, turiu ir ne tokių gerų : Kartais galiu būti beširdis ir pasakyti viską tiesmukiškai, ką reiktų suvaldyti, norit rodyti pavyzdį serverio žaidėjams. Taip pat esu išdidus, kas mano nuomonė nėra blogai, nes taip parodai, jog pasitiki savo jėgomis, tačiau daugeliui tai nepatinka, nes atrodai pasipūtęs. Galiu būti ir nedėkingas, kas yra tikrai ne pozityvi sąvybė, tačiau stengiuosi tobulėti. Be to, kuom aš geresnis nei kitas- (i), kandidatas-(ai) : Šioje potemėje nerašysiu punktais, nes tekstas atrodytų nerišlus, bei neprofesonalus. Tad, kad ir kaip šita potemė atrodo netolerantiška kito-(ų) kandidato-(ų) atžvilgiu, bet manau, jog ji yra svarbi. Nebijau teigti, jog aš esu visa galvą aukščiau, ne tik savo ugiu (1.92cm), bet ir sugebėjimu valdyti komandą, bei spręsti sunkias situacijas ar užduotis, su kuriomis kitam asmeniui tikrai kiltų didelių problemų. Be to gaudausi daugelyje dalykų, tad mano žinios gali ir bus pritaikytos sklandesniam projekto vystymui, ko kitas asmuo taip drąsiai prižadėti negalėtų. Na ir ištiesų, manau esu labiau pasirengęs, nei bet kuris kitas žaidėjas susidoroti su šiomis pareigomis. Kalbant apie turėtas pareigas, bei direktorius : Esu turėjęs visus direktorius išskyrus : The Ballas, bei mechanikus. Geriausiai sekėsi būti Teisėsaugos direktoriumi, manau dėl to, nes tai buvo ir yra daugiausiai pastangų reikalaujantis darbas, o man patinka įšūkiai, todėl šis direktoriavimas labiausiai ir nusisekė. Labai nepasisekė direktoriaujant "Grove Street" gaujai, nes serveris merdėjo, todėl veiksmo buvo labai mažai.., Esu turėjęs tokių paprastų pareigų, kaip "Teamspeak" platformos administratorius, bei plug.dj moderatorius, be to, padėdavau daugelyje serverio eventų, filmuojant, ar šiaip palaikant tvarką. D.P Lukas_Playa esu tikrai daug padėjęs, kas supažindino su D.P veikla, bei naudojamomis priemonėmis. Mano idėjos, bei D.P veikla (šiuos aspektus sujungiau į vieną, nes jie +- panašūs) + aktyvumas : Pradėsiu nuo D.P veiklos, kas ir taip aišku D.P prižiūri direktorių atliekama direktoriavimą, komandos valdymą, treniruočių, ar kitų veiklų pravedimą, darbų temų pildymą forume, greitą reakciją link problemos sprendimo būdų, bei direktoriaus elgesį serveryje, bei kitose projekto platformose. Taip pat D.P sergėja serverio taisykles, bei tvarką, padeda nuskriaustiesiems, bei baudžia nusidėjusius. Be viso šito D.P turi labai atsakingą darbą išrinkti ir skatinti direktorius. Na, o mano nuomone labai svarbus D.P darbas yra teisingos, bei aiškios analizės parašymas. Vienas užmirštas D.P darbas/veikla, būtų direktorių užimtumas, motyvavimas direktoriams tobulėti, bei direktorių idėjų plėtojimas aukštesniame lygyje. Tačiau D.P veikla, nebūtinai yra visą labai svarbi ir atsakinga, D.P taip pat gali padedi pravesti event'ą, pabendrauti, ar galų gale išklausyti ir patarti. Su idėjomis yra labai sunku, tačiau tikrai jų turiu, keletas iš jų būtų nukreiptos į darbus be pakvietimo, bet didelė dalis idėjų vis dėlto keliautu darbams su pakvietimu. Pakalabėsiu apie idėją, darbams be pakvietimo, nes kitai daliai idėjų, reiktų labai daug tvarkymo, bei taisymo, todėl gali būti neįdomu, ar nenaudinga skaityti. Pradėkime, drįstu sakyti, jog mėgstamiausias visų darbas be pakvietimo yra ''medikas'', tai kodėl gi nepadarius, jog pasikėlus mediko rangą, būtų galimą gydyti žmones vis dažniau, turiu omeny, jog dabar žmogų galima gydyti kas 60sec, na, o jeigu 2 rango medikas, galėtų gydyti kas 50sec, manau tai labai nesugadintų žaidimo, o jį kaip tik pagyvintų. Manau serveriui reiktų reklamos, todėl tikrai galima sugalvoti, kuo atsilyginti žaidėjams, kurie su įrodymais pareklamuotų serverį, kaip sakant tiek serveriui gerai, tiek žaidėjui gerai būtų, tokie mainai. Ahh shit, here we go again - aktyvumas, mano ir manau viso serverio aktyvumas pastarąjį laikotarpį yra tragiškas, tačiau viską galimą pataisyti, kad ir pasinaudojus reklamos idėja, kurią siūliau. O kalbant apie asmeninį aktyvumą, tai žinomą, jog jis pasirodys, kai reikės dirbti prie serverio, norint, jog visi atėję jaustusi, kaip atėja į tikrai profesonalų ir patobulėjusį projektą. Tikrai ačiū ir gerbiu tuos, kurie nepatyngėjo visko paskaityt ir suprato, ką galiu pasiūlyti projektui. Tegul ši frazė nuskamba dar kartą "Make life less sad, by picking Life_Sad" May the force be with you! Life_Sad
  26. Serverio atnaujinimas 0.0.5

   Tikrai geras sekmes toliau
  27. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Atranka į direktorių prižiūrėtoją atnaujinama lauksiu naujų kandidatų ir linkiu sekmės. Anketa ir visos taisyklės lieka tos pačios.
  1. Įkelti daugiau veiklos
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.