Jump to content
 • Projekto startas ! Projekto startas !
 • Serverio atnaujinimai. Serverio atnaujinimai.
 • Kontaktai


  Lukas_Puma Savininkas

  • Skelbimas

   • Lukas'P

    PIRMASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.11.26

    Labas vakaras mielieji Sanwood.LT nariai. Siūlau paskaityti pirmąjį mūsų serverio atnaujinimą ir išsakyti savo nuomuones arba kritika. Mums tai labai padės ir mums labai svarbus jūsų palaikymas.
   • Lukas'P

    ANTRASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.04

    Sveiki paskaitykite antrajį serverio atnaujinimą vėl pamatysite naujų sistemu. Labai lauksime jūsų nuomuonių!!  Nuoruoda   
   • Lukas'P

    TREČIASIS SERVERIO ATNAUJINIMAS   2018.12.12

    Sveiki visi taigi trečiasis serverio atnaujinimas tikrai nenustojame dirbti ! Labai lauksime jūsų nuomuonių. Rasite   

  Visos veiklos

  This stream auto-updates     

  1. Last week
  2. Earlier
  3. Pristatau Tomas_Inferno

   Labas sėkmės serveryje.
  4. Atrodo pukiai!! Sėkmės ateityje.
  5. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas. Ačiū , tau tai pat!
  6. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas,bei sėkmės gyvenime ir projekte!
  7. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas, Ačiū, tau tai pat!
  8. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas, Ačiū, tau tai pat!
  9. Pristatau Adas_Kawasaki

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  10. Pristatau Red_Bull

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  11. Pristatau Laurynas_Curry

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  12. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Sveikas sėkmės tau projekte!
  13. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Labas ir sėkmės!
  14. Pristatau Hugo'Armani (Atnaujintas)

   Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Hugo_Armani. Jūsų tikras vardas?: Hariukas. Kiek jums metų?: 18. Iš kokio jus miesto?: Kaunas. Jūsų pomėgiai/hobis?: Laisvas laikas su draugais, mėgėjiškas krepšinis, skersinis. Kokios muzikos klausotės?: Įvairių žanrų muzikos klausau.. Svarbu jį būtų prasminga, o ne kaip šiuolaikiniai repai nusivažiavę. Kokius būrelius lankote?: Nelankau nieko, bet artimoje ateityje planuoju grįžti į sporto salę tobulinti savo figūros , jėgos ir ištvermės. Kodėl pasirinkote būtent sanwood projektą?: Na nežinau ištikro.. Bet manau jeigu jau tiek laiko jis užsidelsė ir susibūrusi bendruomenė laukia starto , tai manau kažkas čia bus gero, o gal net išskirtinio , taigi norisi pabandyti ir pažiūrėti kaip seksis šitam serveriui išlikti tarp kitų populiariųjų. Jūsų mintims išreikšti: Na manau aš kaip ir viską jau išsakiau apie save. Kam bus įdomu dar kažkokia detalesnė informacija gali kreiptis į A.Ž Jūsų tikroji nuotrauka:
  15. LSPD | Nuolatine atranka.

   1. Rinkimai Priimti: @Lou_Williams @Jack_Paxmiel @Just_Smile @Olandas @Rokas_Flash Nepatekę: @Teddiy_Gusjs Naujieji policininkai prašau susisiekti su manimi teamspeak'e arba forume per 24 valandas, kitaip būsite nepriimti.
  16. LSPD | Nuolatine atranka.

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Rokas_Flash Kiek jums metu?: 15 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: 120 Trumpai apie jus?: Esu Rokas man yra 15 metų esu iš Panevėžio bet šiuo metu atostogauju Anglijoje, lankau MMA. Kodėl būtent jus o ne kitas?: Na aš esu malonus, draugiškas, linksmas, puikiai galiu sutarti su kolektyvu, esu motyvuotas dirbti policijoje, komunikabilus. Ar turite teamspeak programa?: Taip turiu Ar turite su kuo filmuoti video?: Turiu BandiCam Koks jūsų tikslas?: Per didelių tikslu kolkas neturiu bet manau bandysiu dirbti nepriekaištingai ir noriu igyt direktoriaus pasitikėjimą.
  17. LSPD | Nuolatine atranka.

   Jūsų Vardas_Pavardė?:Olandas_Vasquez Kiek jums metu?: 16 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: Na minutemis nepasakyciau bet sampa leidziu visa diena nebent kur nors išvykstu Trumpai apie jus?:Mano vardas Olandas man 16 metu esu tas kuris nebijo išukiu ar panašiai gyvenime žaidžiu futbola ir šiap promogauju su draugais Kodėl būtent jus o ne kitas?:na aš tas kuris nebijo išukiu pasiryžes kovoti su betkuria gauja ar nusikalteliais butent aš galiu padaryti ls policija stipriausia serveryje Ar turite teamspeak programa?:taip Ar turite su kuo filmuoti video?:taip Koks jūsų tikslas?:tikslas yra gan didelis atrinkti puikia ls policijos komanda kuri nebijos nei vienos gaujos nei vieno nusikaltelio , atrinkinesiu tik stipriausius ir norinčius patirti tikrai kažka nuostabaus
  18. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?: Bad_Venom. Kiek jums metu?: 16 Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?: neskaičiuoju laiko. Trumpai apie jus?: 16 metų vaikinukas drąsus bei draugiškas, linksmas žmogutis mėgstantis sporta ir visa kita kas su tai susija mėgstu kartais pasimegauti dienomis kompiuterio žaidimais kaip norisi kažko ant chillo. Būna kad prie kompiuterio sėdžiu ilgokai, o kartais ir ne ilgokai, kaip gi tokeis orais prisiversi neišeiti i lauką. Kodėl būtent jus o ne kitas?: Kaip ir rašiau apie save tai esu drąsus ir draugiškas žmogus kuris tikrai šiurkščiai nesielgs su žmonėmis. Ar turite teamspeak programa?: Taip. Ar turite su kuo filmuoti video?: Tiesą pasakius tikrai neturiu bet šia problemą lengva išspresti. Koks jūsų tikslas?: Visu pirmą dabar tikslas gauti šitą darba, o poto žiūrėčiau, kaip sektusi jame ir tada tik nuspresčiau tikslu tikslą.
  19. Neterminuota atranka į FTB!

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Antony_Marroti Koks jūsų amžius?: 12 metų Kiek planuojate praleisti laiko per dieną?: Esu gan laisvas vasarą,todėl pražaisčiau 2-3 valandas. Jusu charakterio bruožai?: Esu linkmas,aktyvus,sportiškas. Ką veikiate gyvenime kokię yra jūsų tikslai?: Lankau Prancūzų kalbos pamokas. Lankau muzikos mokyklą. Taip pat lankau boksą. Kodėl būtent FTB,o ne LVPD?: Šis darbas manau labiau mane traukia nei kiti šio serverio darbai. Ar turite programą ts3?: Taip,turiu. Apibendrinimas: Laimės,bei stiprybės visiems
  20. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?:Jack_Paxmiel Kiek jums metu?:15. Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Žinokit teamspeak'e labai retai būnu šiuo metų nes jokiame serveryje nežaidžiu, dabar tik te kilo noras pažiūrėti kas gero projekte. Trumpai apie jus?:Esu Donatas, iš Ukmergės, man 15 metų, esu draugiškas, piktas, drąsus :D, malonus, kuribingas, darbštus jaunuolis Laisvalaikiais sėdžių prie kompiuterio žaidižiu įvairiausius žaidimus, kartais išeinu į lauką su draugais, pamėtyt į kašę, nes ką daugiau veiksi Kaime , per karštus orus šaunam prie vandens, būna kad būnam iki pat paryčių priklauso koks oras ir pnš, na tiek apie mane. Kodėl būtent jus o ne kitas?:Mhm... Kodėl aš? Aš net pats neįsivaizduoju, čia jus spręsite ar mane paimsite ar ne... Ar turite teamspeak programa?:Taip. Ar turite su kuo filmuoti video?:Lik ir. Koks jūsų tikslas?:Darbas.
  21. LSPD | Nuolatine atranka.

   Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė?:Lou_Williams. Kiek jums metu?:18. Aktyvumas minutėmis (Teamspeak, Žaidime ir forume)?:Na priklausant nuo manęs pačio jeigu nėra man kokių svarbių reikalų tai galiu apie 5-6h, jeigu atsiranda kokių reikalų tai minimum kokias 2-3h per dieną. Trumpai apie jus?:Aš esu draugiškas, bendraujantis, aktyvus tiek žaidime tie forume. Na dar esu padedantis kitiems, suprantantis kitus bei išklausantis kitų nuomones. Realiame gyvenime dirbu esu Policijos remėjas padedu šventėse, renginiuose. Kodėl būtent jus o ne kitas?:Na manęs nebūtina pasirinkti, bet aš esu šioje kategorijoje patyręs nemažai projektuose esu dirbęs teisėsaugos srityse tad manau problemų nekiltų su manimi. Ar turite teamspeak programa?:Taip, žinoma turiu. Ar turite su kuo filmuoti video?:Na turiu šokią tokią programą. Koks jūsų tikslas?:Mano tikslas pradžiai tapti geru darbuotojumi, paskui siekti darbo valdžios posto tarkim "Pavaduotojo" o paskui su laiku žiūrėsime.
  22. Renkamas direktorių prižiūrėtojas

   Visu pirma noriu jums prisistatyti ir papasakoti šiek tiek informacijos apie save.Esu Lukas. Šuo metu man yra 16 metų. Gyvenu Plungėje. Iš karto pasakau, kad nesistengsiu meluoti jog esu kažkoks tobulas ar dar kažkoks kitoks. Taigi esu kumunikabilus,savimi pasitikinti vaikinas. Visuomet stengiuosi padaryti savo pradėtus darbus iki galo, tačiau manau kaip ir kiekvienas tai nevisada gaunasi. Tačiau toks yra gyvenimas, ar ne taip? Į šį projektą užsukau visai netikėtai pakviestas Ganja_Neriukas. Nors ir viena karta mėginau patekti į šias pareigas kopijuodamas anketa, bet dabar jau ir pats nusprendžiau parašyti. Tad mėginu antra karta! Laisvalaiki mėgstu turėti aktyvu ir judrų. Todėl dažnai savo laisva laiką su draugais leidžiu netoliese nuo namų esančioje krepšinio aikštelėje.Taip pat einu pabėgioti ar tiesiog užsuku į sporto klubą. Kadangi esu 9-tokas šiais nedidelis, bet svarbus labai testai. Todėl iki šiandienos savo laiko dali skyriau būtent pasiruošimas jiems. Tačiau kartais mėgstu ir tiesiog ramiai pasėdėti namuose, taip pailsinti nuo visos mane supančios aplinkos, štai neseniai atradau savo nauja hobį muziką, todėl kartais nuo karto pasiimu savo gitarą kuri stovi mano kambario kame ir pagroju po kelias valandas. Bet kaip ir ne per seniausiai įsigijau naują auginti vokiečių aviganį. Todėl kartais pasigilinu į šią veislę ir dresūrą. Pradžioje jau buvau užsiminęs apie save ir savo kelias savybes. O dabar šiek tiek plačiau apie tai. Taigi kaip jau minėjau esu kumunikabilus. O tuo man leidžia neabejoti tas, kad itin mėgstu bendrauti su visais aplinkiniais tiek pažystamais, tiek ką tik sutiktais žmonėmis. Greitai randu bendrą kalbą, o jei pokalbis kartais nesiriša labai gerai, stengiuosi surasti,kad menkiausių kabliukų. Taip pat minėjau, kad esu pasitikintis. Tai tiesa, juk vos tik užsiregistravau aš jau rašiau serverio savininkui, ar galiu kuo nors padėti.O taip yra dėlto, nes savimi pasitikiu ir tikiu, jog galiu pasiekti tai užsibrėžiau. Tačiau, kad ir kaip stengsiuosi sau užsibrėšti ribas, kurie reiktų neperžengti per anksti, kai tad dar nesu pasiruošęs. Kitaip sakant su kitais asmenimis tai tampa nesutarimų priežastimi, tačiau visuomet stengiuosi viską užglaistyti taikiai. O tai veda prie dar vienos mano savybės ir gal būt net vertybės, kuria stengiuosi vadovautis savo kasdieniam gyvenime - Taikumas. Labai mėgstu, kai viskas yra atliekama humaniškai. Nemėgstu kuomet reikia pyktis, šūkauti ar net muštis. Manau, kad kai visi išmoks susikalbėti ir suprasti vienas kitą visi taps žymiai laimingesni ir labiau išprusę. Aišku aš nesu tobulas turiu ir blogų savybių. Visų pirmą esu didelis tinginys. Nuo pat mažumės (manau kaip ir visi) tingiu daryti tai, kas yra pavesta.Tačiau mano kitos vertybės man tiesiog liepia atlikti tai, kas man yra pavesta.Būtent todėl ir mėgstu save apkrauti kuo daugiau veiklos, nes kuo daugiau esu užimtas tuo mažiau laiko lieka tinginystei. Taip pat esu mėgstantis užmiršti įvarius dalykus, todėl reikia daug ką užsirašyti tam, kad prisiminčiau ką reikia padaryti.Tačiau didžiausia mano yda,mano manymu, yra ta, kad kartais per daug reikalauju iš kitų. Mano nuomonė, esu vertas u-imti šias pareigas, nes atitinku tuos reikalavimus,kuriuos kelčiau pats rinkdamas asmenį šiam postui. T.y. esu gan raštingas, iškalbus, gebu ir puikiai dėstau mintis rašant įvairius pranešimus ar kitus dalykus. Gebu pritaikyti prie labai daug situacijų, taip pat suprantu, kaip reikia spręsti konfliktus ar nesutarimus. Be to mėgstu planuoti ir numatyti daug ką iš anksto, todėl išvengiu labai daug neapgalvotų ir kartais skaudžias pasekmes atnešančias veiksmų. Būtent dėl šių kelių paminėtų priežasčių,esu įsitikinęs, kad esu vienas iš tinkamiausių pretendentų šioje atrankoje. Jei jums kyla klausimas, kur mano aprašymas su visa mano esama patirtimi ir pasiekimais SA-MP pasaulyje, tai galiu Jums pasakyti tik tiek, kad nešvaistau laiko rašant viską,nes tai paprasčiausiai neturi prasmės. Esu tvirtai įsitikinęs, kad nesvarbu ar žmogus turi pasiekęs daug ką, ar galbūt yra naujokas, visa tai yra nesvarbu. Svarbiausia žmoguje yra motyvacija ir užsidegimas dirbant savo darbą,o būtent to pas mane yra labai daug. Atrankas vykdysiu paprastai, naudosiu laiško metodą, nes taip patikrinsiu žmogaus raštingumą ir mastysęną, gebėjimą tiksliai dėlioti mintis. O vėliau pokalbis, apklausa, kad dar labiau patikrinčiau jo pasirengimą užimti pareigas. Tiesa sakant labai mėgstu, kai žmonės netik sugeba pateikti teiginį, tačiau jį ir argumentuoti ir pagrįsti. Todėl, kai vyks atrankos į atsakingų frakcijų vadovų kėdes, stengsiuosi surengti viešus debetus. Kurių metu du ar keli geriausi pretendentai galės bendrauti ir diskutuoti bei pagrįsti savo nuomonę, kodėl būtent jie turi tapti frakcijos vadovu. Taip pat patikrinsiu žmonių gebėjimą argumentuoti bei išsakyti bei išklausyti savo varžovą. Žmonių Specialiai neskatinsiu pretenduoti į visus direktorius, mėgstu ir noriu, kad žmonės patys pasirinktų savo sritį, kurioje jie jaučiasi geriausiai. #Evans
  23. Neterminuota atranka į FTB!

   Jūsų Vardas_Pavardė?: Garbingas_Dievas Koks jūsų amžius?: Man yra 16 metų. Kiek planuojate praleisti laiko per dieną?: Apie 2,3 valandas. Jusu charakterio bruožai?: Pareigingas, bendraujantis, užsispyręs bei komunikabilus. Ką veikiate gyvenime kokię yra jūsų tikslai?: Na dažnai išeinu į lauką su draugais prie prudo pagarint ir pnš. Na, o tikslas tai būtų išlankyti kickbox 10 metų. Kodėl būtent FTB,o ne LVPD?: Nes man asmeniškai patinkantis darbas bei tikiuosi malonus direktorius. Ar turite programą ts3?: Turiu Apibendrinimas: Tikiuosi pateksiu, sėkmės pildantiems <3
  24. Sveiki, pildykite nuolatine atranką į medikų kolektyvą - čia.

  25. Medikas | Nuolatinė atranka į mūsų gretas.

   Sveiki, kad ir, kaip aš norėčiau priimti jūs į firmą – aš negaliu. Vien dėl tokios paprastos priežasties. Abudu užpildė kandidatai visiškai nelanko forumo, o tai yra būtina. tad laukiu naujų kandidatų.
  26. Serverio atnaujinimas 0.0.5

   Puiku , gerai padirbėta
  1. Įkelti daugiau veiklos
  ×

  Important Information

  Autorinės teisės.